Forum: Dlaczego Grosik- TAK! a Żabka - NIE?

05.07.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grosi został wykreślony z katalogu firm bo nie działał zgodnie z regułami gry rynkowej i oszukiwał swoich klijentów, a tym samym biorców! Żabka wykorzystuje biorców do ostatniej kropli krwi a jednak redakcja milczy na ten temat i nie podejmuje działań. Chyba widzi co się dzieje bo w informacjacj z różnych gazet o tym się pisze i umieszcz w portalu.
Również bym prosił o wyjaśnienia sznownej redakcji!!!

06.07.2005
wypowiedzi: 17
*.136.35.3

MK pewnie sie tego nie doczekasz. Ale chyba sam dobrze wiesz jaka jest odpowiedz na postawione pytanie. Nie bede pisal tego oficjalnie, bo znow moj post skasuja.

16.07.2005
Niezależny komentator
*.eranet.pl

bo żabka placi cale 1200 zl Tyle kosztuje wpis do katalogu Taka jest cena obludy, judaszowania i zaklamania wydawców i wlaścicieli tego portalu Ot co

16.07.2005
wypowiedzi: 17
*.waw.pl

Słyszałem, ze Grosik się wali. Inne firmy kasowe zmieniaja logo i robią co moga, zeby odróżnić sie od tego chłamu, który psuje rynek. A na portalu czytałem krytyczne wypowiedzi o Żabce, mimo, ze jest reklama. Dobrze ze portal nie dał sie przekupić za judaszowe GROSIKI ;))

16.07.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zle Pasikonik słyszałeś Grosik nie wali się przez to że źle prosperuje tylko że były tam jakieś machlojki z przelewami.
A został wykreślony bo prokurator im się do du** zaczął dobierać.
Co do żabki tez jest kilka spraw przed poznanskim sądem.
Chyba pod stołem płyną duzo większe pieniądze.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.