Forum o artykule: Rozstanie w biurze matrymonialnym 1477

maximus 17.07.2005 *.gprs7.idea.pl

10
Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Proszę o opinię tych co są, lub byli w sieci RAZEM. Jestem zainteresowany przystąpieniem do sieci, która jest naprawdę siecią. To oznacza że sieć powinna dysponować wspólną bazą danych, by mieć możliwie dużą ofertę. Tylko tak można być lepszym od konkurencji.
Proszę o info na forum lub do mnie bezpośrednio, dyskrecja gwarantowana w 100%.
pozdrawiam
maximus

maximus 17.07.2005 *.gprs7.idea.pl

10
Może lepiej mailem do mnie, bo coś czytałem o cenzurze.
maximus

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.