Forum: Prosty biznes 1484

madmax 19.07.2005 *.bkc207.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Jeżeli ktoś szuka prostego biznesu za niewielkie pieniądze, proponuję zająć się sprzedażą stolarki okiennej. Wystarczy ok. 15000 PLN + lokal.Nie trzeba inwestowac w towar i robic zakupow na magazyn.Zarabia sie na oknach i dodatkowo na montażu.

MK 19.07.2005 *.bie113.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chłopie teraz na tym nie zarobisz!
W 80% domów a moze wiecej jest stolarka wymieniona na nowa plastiki lub drewno czy co tam jeszcze...
Chyba że coś by mocniej ruszyło z budownictwem w Polsce ale jeszcze tego nie widac!
skomentuje prosty biznes do porażki

madmax 19.07.2005 *.bkc207.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Jedni zarabiają, drudzy upadają tak jak wszędzie.Znam takich którzy zarabiają na tym bardzo dobrze.Inwestycja bardzo mała, przy odpowiednim podejściu biznes może byc dochodowy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.