Forum: Prosty biznes

19.07.2005
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli ktoś szuka prostego biznesu za niewielkie pieniądze, proponuję zająć się sprzedażą stolarki okiennej. Wystarczy ok. 15000 PLN + lokal.Nie trzeba inwestowac w towar i robic zakupow na magazyn.Zarabia sie na oknach i dodatkowo na montażu.

19.07.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chłopie teraz na tym nie zarobisz!
W 80% domów a moze wiecej jest stolarka wymieniona na nowa plastiki lub drewno czy co tam jeszcze...
Chyba że coś by mocniej ruszyło z budownictwem w Polsce ale jeszcze tego nie widac!
skomentuje prosty biznes do porażki

19.07.2005
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedni zarabiają, drudzy upadają tak jak wszędzie.Znam takich którzy zarabiają na tym bardzo dobrze.Inwestycja bardzo mała, przy odpowiednim podejściu biznes może byc dochodowy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.