Forum: o Mieszko, Grosiku itp. raz jeszcze ale o czym innym........:)

20.07.2005
Karolina
*.lublin.enterpol.pl

Witam!Zastanawiam się nad założeniem takiego punktu ( nie wiem jeszcze której firmy). Szukam kontaktu z osobami prowadzącymi tego typu działalnośc. Interesuje mnie najbardziej to - jakiego rzędu dochody można osiągnąć i ile trwa sam proces powstawania takiego punktu.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

20.07.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Założenie punktu o ile wiem nie jest takie czasochłonne.
Ale czy dobrze na tym sie zarabia wątpię
Teraz na rynek wchodzą różne instytucje na przykład internetowe lub inne co proponują mniejsze ceny swoich usług (banki internetowe chyba nawet za free)

20.07.2005
AntyFinansowy
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak jesteś z Lublina to na Mieszka uważaj - zbobili tam przekręt i mnóstwo ludzi pozostało z niepopłaconymi rachunkami. Więc grozi Ci lincz.
Internet nie szkodzi bo dociera do innej grupy klientów. Szkodzą za to banki - też mają agencję które robią to taniej. Dlatego polecam Ci BPH.

20.07.2005
wypowiedzi: 53
*.gorlice.sdi.tpnet.pl

Karolina Podaj na siebie jakiś namiar Telefon lub e-mail a postaram sie wyjaśnić Ci bardzo dokładnie i szczegołowo wszelkie zagadnienia tego biznesu. Z przyjemnością tez wskaże wszelkie plusy i co najważniejsze minusy tej działalności Zapraszamdo kontaktu

20.07.2005
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam.
Polecam Polską Agencję Finansową.
www.paf.info.pl

20.07.2005
Karolina
*.lublin.enterpol.pl

dla zainteresowanych mój mail caroo1@o2.pl

20.07.2005
wypowiedzi: 17
*.136.35.3

Mysle, ze nie uzyskasz tutaj od nikogo profesjonalnej odpowiedzi na postawione pytanie. Radze Tobie samej zrobic, taki osobisty ranking, zrobic analize SWOT kazdej z istniejacych dotychczas na rynku firm i wtedy podjac decyzje. Tutaj nie ma dobrych doradcow, bo pod wieloma pseudonimami ukrywaja sie albo wlasciciele takich sieci oplat, albo wlasciciele tego wortalu.

21.07.2005
wypowiedzi: 35
*.vlan.euronet.net.pl

Witajcie.
Jas np. jestem wlascicielem takiego punktu przyjmowania oplat, co niezonacza ze nie jestem obiektywny. Poswiecilem prawie 2 m-ce na znalezienie odpowiedniej firmy. Musialem wiedziec wszystko - jak dana firma dziala, jak wyglad aprzeplyw pieniadza i kto jest za to odpowiedzialny. Wybieraja c firme sugerowalem sie kilkoma podstawowymi rzeczami: wynagrodzeniem dla mnie, terminem reazliacji przelewow oraz informacja na temat tego, kto jest odpowiedzialny za przelewy i czy firma moze mnie oszukac i uciec z pieniedzmi klientow.
Jesli chodzi o wynagrodzenie - jest to jedne z najlepszych w tego typu rodzaju firmach. Koszt kazdego przelewu wynosi 24 gr - cala reszta jest dla mnie. Poza tym sam ustalam wysoksoc prowizji - w zaleznosci od uwarunkowania na lokalnym rynku.

Jesli chodzi o termin realizacji przelewow - to zalezy. Jesli bank, z ktorym jest podpisana umowa znajduje sie w miescie -termin ten wynosi 1 dzien. Jesli nie ma go w miescie - 2 dni. w porownaniu z inymi tgo typu punktami, a nawet poczta - jest to wysmienicie. A jesli bank jest w miescie - dorownujemy kazdemu bankowi w terminie reazlizacji.

Jesli chodzi o odpowiedzialnosc. Mi osobiscie pasowala tylko taka firma, w ktorej to ja ponmosze odpowiedzialnosc za wszystko, a co za tym idzie ode mnie wszystko zalezy i na wszystko mam wply (chodzi tutaj o realizacje przelewow na kazdym etapie przeplywu gotowki). W firmie, z ktora wpsolpracuje, nie ma zadnej centrali, ktora zajmowalaby sie realizacja przelewowo, dzieki czemu mogee uniknac wielu reklamacji.

Dla osob zaintersowanych moge udzielic wiecej informacji.
Moj mail to fujas@poczta.fm

03.08.2005
Streamers
*.bydg.pdi.net

Chciałbym również otrzymać takie informacje też jestem zainteresowany otwarciem takiego punktu. streamers@o2.pl

14.08.2005
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Proszę o poradę: gdzie lepiej będzie funkcjonował punkt Mieszko: w małym (12 tyś) czy w dużym 170 tyś. mieście? W dużym jest już kilka punktów przy hipermarketach.,ale dla mnie też jest miejsce.

18.08.2005
Streamers
*.bydg.pdi.net

Nie radzę otwierać Mieszka. Mi się wydaje że taka inwestycja nigdy na siebie nie zarobi. Sam się o tym przekonałem.

18.08.2005
agent
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polecam agencje PKO BP SA zysk pewny reszta to lipa !!!

28.08.2005
wypowiedzi: 3
*.adsl.inetia.pl

Nie pracujcie z Mieszkiem.Robią z ludzmi co chcą.Duzo moge napisa co wyrabiali z mną.jak chcecie sie przekona co oni robią to podpiszcie z nimi umowę.

09.10.2005
wypowiedzi: 8
*.acn.waw.pl

Jestem zainteresowany przejęciem lub współpracą z działającymi punktami kasowymi. Proszę o propozycje mailem (radziwill@axio.pl)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.