Forum: Forum franchisingu

04.08.2005
GP
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

powstalo nowe forum dotyczace FRANCHISINGu, zapraszam na WWW.FRANCHISING.GO.PL

04.08.2005
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale fajne forum :)

05.08.2005
wypowiedzi: 17
*.waw.pl

Będzie potrzeba trochę twojej magii, zeby forum było fajne, na razie trudno mówić o forum na którym nic nie ma poza dyskusja Magika z Magikiem pod róznymi pseudami:) Oczywiście, zycze powodzenia

05.08.2005
GP
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

FRANCHISING.GO.PL to zupelnie nowe forum wiec dlatego w zasadzie jest JESZCZE puste:) mam nadzieje, ze w miare wzrostu zainteresowaniem tematyka franchisingu forum ozyje i nie potrzeba bedzie do tego magii Magika;) zatem zachecam do wypowiadania sie na WWW.FRANCHISING.GO.PL

05.08.2005
*.lublin.sdi.tpnet.pl

Ten Magik to sporo potrafi - właśnie się sklonował.

05.08.2005
GP
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

admin franchising.go.pl oswiadcza: nie znam Magika!!!

05.08.2005
wypowiedzi: 11
*.internetdsl.tpnet.pl

Pasikonik, nick jest bardzo wyrazisty i chyba oddaje Twój sposób pracy. Skaczesz po innych forach zapraszając do portalu franchising, czyżbyś był też etatowym naganiaczem?
Więc nie rozumiem twojej złośliwej wypowiedzi w stosunku do konkurencji:-)

05.08.2005
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam wszystkich :)
Zaglądnąłem sobie na to nowe forum i nic nie zobaczyłem. Tak to ten sam Magik, i jak by, co to nikt nie pomyli mnie z nikim innym. Nie są to jedyne fora, na których używam, nicka Magik.
Pozdrawiam Magik

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.