Forum: orsey

18.08.2005
meravik
*.rene.com.pl

Witam szukam kogoś kto wie gdzie mogę dowiedzieć się jak założyć salon orsey nigdzie na necie nie mogę znależć nic na ten temat oprócz tego że jest to sieć sklepów niemiecko francuskich ale na temat przedstawicielstwa w Polsce nie ma nic proszę o kontakt meraviliozo@o2.pl albo na forum
dzieki

19.08.2005
wypowiedzi: 63
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ORSEY - w Polsce -ORDIPOL SP.Z O.O. Wrocław - tylko własne sklepy - zpomnij. :) I - miejsce w moim rankingu firm odzieżowych.

19.08.2005
wypowiedzi: 63
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

zapomnij :)

29.10.2005
sylwia
*.240.165.211

tak to prawda pytalam sie w orsey 2 lata wstecz jest to siec sklepow "wlasnych"

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.