Forum do artykułu: Kto ma sponsorować Małysza?

03.10.2002
Małyszoman
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

No dobrze by było gdyby jakaś polska firma się przyczyniła do sponsoringu. A tak swoją drogą nie mogę sie już doczekać, kiedy będą skoki!

03.10.2002
Marketingowiec
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Z firm franchisingowych stać by było chyba tylko McDonald's i adidasa. A to firmy zachodnie... Z polskich podołałyby Polbita (Drogerie Natura) i Multisoft (Max&Max, U Szewczyka), ale Małysz nie przyniesie im wzrostu sprzedaży...

03.10.2002
Kowal
*.dostep.pl

Kolporter (sieć franchisingowa) sponsoruje Korone Kielce ... Wdowczyk jest trenerem:) Co do wysokości nakładów kapitałowych to w sumie nie są duże pieniądze żeby np. umieścić swoje logo na jakimś stroju sportowym, jasne że u Małysz czy sponsorowanie dobrego zespołu np. kolarskiego (CCC, Ambra) to już nie grosze. ale są zawodnicy np. lekkoatleci którzy nie chcą dużych sum.

04.10.2002
Kinomaniaczka
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Byłam ostatnio na przeglądzie filmów Wajdy - przegląd był sponsorowany przez Nescafe - czyli mozna trochę kasy wyłożyć, prawda?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.