Forum: wyspy heyah 1475

Paweł 25.07.2005 *.en98.internetdsl.tpnet.pl

Witam, czy ktoś zna zasady wspołpracy z Mixelektronics związane z prowadzeniem WYSPY HEYAH ?

Filip 27.08.2005 *.cdo151.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak uwazacie czy ten biznes ma szanse powodzenia?
czy warto inwestowac?

rubikons 30.08.2005 *.przymorze.pro-internet.pl

3
obserwuje taki punkt w Gdańsku istnieje od czerwca ludzi tam pracuje min2 poza zdrapkami sprzedaja też telefony i naprawiaja telefony nie znam ceny inwestycji ale minus jaki zauważyłem prawie nigdy nie ma tam klientów ....poczekam do listopada wtedy mi sie kończy zasiłek a i zobaczymy czy punkt taki przetrwał..... pól roku to dobry czas na sprawdzenie......

Filip 31.08.2005 *.cen30.neoplus.adsl.tpnet.pl

no wlasnie ja obserwuje dwa punkty i ruchu tam ZADNEGO nie ma a inwestycja 27tys.-nie malo. czyzby HEyah w tym temacie pokpilo sprawe? czy maja jakas tajna bron i nagle ruszy? ale na chwile obecna to franczyzobiorcy chyba nie maja powodow do radosci

MK 31.08.2005 *.bhz192.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiecie wcale nie musicie inwestować 27,5 tys
Lwią część inwestycji waszej jest ładowana w centrale administracyjno-biurową MIX electronics S.A. która wzamian tak na prawde nic nie proponuje.
Możecie uruchomić własne punkty heyah inwestycja max 10 tyś (sprzętu i tpwaru po brzegi za tą sumę)
MIX electronics S.A. nie ma wykupionej linecji na punkty heyah i każdy może otworzyć taki sklep
MIX electronics S.A. stworzył wyspy heyah które nie różnia się od zwykłego punktu z telefonami komórkowymi więc rewalacji nie ma
Przynajmnie puki co
Pozdrawiam

MK 31.08.2005 *.bhz192.neoplus.adsl.tpnet.pl

Franczyza to cudowny wynalazak ale każda nowość na swoje minusy (tak ja wszystko)
Nie mówię że MIX electronics S.A. to oszuść ale punki co z tymi wyspami to nic mądrego nie pokazali za co może tyle zapłacić.
lepiej przeanalizować wszystkie oferty a nawet tworzyć wałsną firmę z wałsnym pomysłem od podstwy

Filip 31.08.2005 *.cee201.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam Pawel!
i co dowiedziales sie wiecej czegos ciekawego odnosnie wysp?

maxio 07.09.2005 *.213-238-66-184.adsl.inetia.pl

2
MIX Elektronix ma licencje jako jedyna do wyspy heyah . NIe możesz samemu otworzyć takiej wyspy .
Pozatym ciii....

MK 07.09.2005 *.bhm163.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ha ha ha ha ha ha hah hah ha ha !!!! Dobre chyba dostane skretu kiszek ze smiech Ha ha ha ha!
A czym taka wyspa sie różni od punktu Heyah?
Ja sobie moge uruchomić Wysepkę Heyah bez żadnej licencji.
Zdrapki i telefony, pakiety startowe można kupić w każdej hurtowni z tymi rzeczami! A punkt nazwać wyspą Heyah i co...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.