Forum: Okazja - outlet odzieżowy - moda 114

tuzynek 22.06.2005 *.ajt200.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Czy sieć sklepów Okazja to dobra firma? czy też może przedsięwzięcie na któtka metę? warto z nią nawiązać współpracę? może ktoś mi coś poradzi.

Redakcja 23.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263
O sieci Okazja pisaliśmy w nr 12 "Franchising Info".

Archiwalne numery "FI" można kupić w franchising.pl/ksiegarnia/. Zachęcamy do lektury!

"Zarobić na ciuchach"
Chcesz prowadzić sklep z odzieżą? Porównaj ofertę sieci Gwoździej oraz Okazja. Gwoździej to sieć sprzedająca odzież używaną. Okazja natomiast handluje ubraniami z końcówek kolekcji.

Grzegorz 30.08.2005 *.asy64.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktos wie z forumowiczów cos na temat firmy Okazja.Jaki maja asortyment, czy da się tym handlować.

Wiki 02.09.2005 *.cja23.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moja koleżanka prowadzi sklep Okazja i bardzo sobie chwali. Asortyment to końcówki kolekcji znanych marek m.in. Wólczanki, Levis'a, Reserved. Z tego co się orientuję to interes idzie jej bardzo dobrze, ma dużo klientów.

Peter24 05.09.2005 *.zmigrod.gigabit.net.pl

1
Witam wszystkich!Jestem zainteresany wspolpraca z Okazja,czy ktos sie orientuje jakie sa srednie koszty wynajmu lokalu odpowiadajacego wymaganiom franczyzodawcy? Jestem z zachodniej Polski wiec interesuje mnie takze czestotliwosc i sprawnosc dostaw do tego regionu.Czy zyski sa satysfakcjonujace:)? Dzieki

Robert_em 07.09.2005 *.asq69.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam! Również jest zainteresowany współpracą z Okazją. Mógłby ktoś napisać więcej o tym, jakich marek jest to odzież?

achna 08.09.2005 *.213.77.20.2

6
a co myślicie o sklepach sieci OKAZJa? Warto w to w chodzić?

Agas 09.09.2005 *.bmc160.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dają wyłączność na miasto wiec jeśli już jest to bedziesz miał problem.

OlaM 14.09.2005 *.aox128.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak najbardziej. Sama prowadzę taki sklep i idzie mi dobrze, można się z tego utrzymać. Wiadomo początki zawsze są ciężkie, ale można liczyć na pomoc sieci. Ja na początku nie utrafiłam z towarem, ale właściciele Okazji bez problemu pozwolili mi go za darmo wymienić. Ja ze swojej strony polecam, jestem zadowolona ze współpracy.

achna 14.09.2005 *.213.77.20.2

6
a ile mniej więcej trzeba zainwestować na początek?

brutus 21.09.2005 *.cih209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też o tym myślałem ale po obejrzeniu jednego ze sklepów szybko zmieniłem zdanie. Nie widziałem jeszcze tak beznadziejnego sklepu. Ciuchów Levisa czy Reserved też nie widziałem.

OlaM 21.09.2005 *.chx214.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli masz lokal to koszty nie będą duże. Musisz zatowarować sklep to około 15 tys. zł + dostosowanie sklepu do standardów sieci (w zasadzie musisz mieć tylko ich logo). Innych opłat typu licencyjnej czy miesięcznej nie pobierają. Trzeba pamiętać jeszcze o kosztach bieżących, no ale te poniesiesz bez względu na rodzaj działalności. Ja na początku prowadziłam sklep sama, nie zatrudniałam nikogo. Ale przetrwałam początki i teraz jest ok interes idzie dobrze.

OlaM 21.09.2005 *.chx214.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie zgadzam się z brutusem. Sama prowadzę taki sklep i faktycznie rzeczy reserved i levis'a są. Fakt na rzeczach reserved nie ma metek firmowych, ale jeśli ktoś jest choć trochę spostrzegawczy rozpozna, że są to te same rzeczy. Ciekawe brutus czy jak chodzisz po ulicy to sprawdzasz ludziom metki żeby przekonać się, że to orginał. Taki sam krój i materiał pewnie ci nie wystarczy. Jeśli chodzi o współpracę to jestem zadowolona. Inwestycja w sklep nie była duża- nieco ponad 20 tys. już z zatowarowaniem sklepu. Grupę stałych klientów juz posiadam wieć póki co nie martwię się o moje interesy. Ja ze swojej strony zachęcam do współpracy.

Agas 21.09.2005 *.bmr223.neoplus.adsl.tpnet.pl

OlaM jeśli możesz to napisz gdzie masz ten sklep bo ja oglądałam ostatnio w Lublinie i czułam się jak w sklepie z odzieżą używaną dawno po dostawie.

Agas 21.09.2005 *.bmr223.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze jedna prośba, może mało dyskretna.Do jakiej kwoty można zapłacić czynsz żeby zatrudniając pracownika zarobić na punkcie.

Natusia 21.09.2005 *.portos.slupiec.net

4
Olu, a czy mogłabyś napisać coś na temat cen? Czy te końcówki są faktycznie w konkurencyjnych cenach? Ile np. jest zniżki na tych firmówkach w porównaniu ze sklepami takich markowych ciuchów?
Pozdrawiam
Natusia

ToG 25.10.2005 *.sith.blokowe.pl

Czy jest na forum jakiś biorca okazji który podzieliłby się uwagami na temat tej sieci? A może któś był chociaż w jednym ze sklepów i wie jak one wyglądają od kuchni. Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi na ten temat. Szczególnie jakich firm okazja faktycznie posiada ubrania? Pozdrawiam

MARCELA 28.10.2005 *.host197-1.wlan.glowackiego.glogow.novanet.pl

1
Chciałabym nawiązać współpracę z siecią "OKAZJA",proszę o opinię osoby prowadzące te sklepy,czy warto?jakie są zyski?czego można spodziewać się od sieci?czy towar jest dobry jakościowo? BARDZO PROSZĘ O RADY!

aga 02.11.2005 *.212.87.244.2

napisz do mnie :naamua4runner@yahoo.com
to ci powiem naprawdę wiele o okazji

Wiki 03.11.2005 *.ciq42.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mam jak najlepsze zdanie o Okazji. Sama aktualnie zastanawiam się nad otwarciem tego sklepu. Wiem od znajomych, że to dobry interes. Można się z niego utrzymać, a towar który oferujesz jest dobrej jakości. Sama mam ze sklepu Okazja parę rzeczy i jestem z nich zadowolona.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.