Forum: Okazja - outlet odzieżowy - moda 112

dziadek 07.01.2013 *.ip-93-154-153-89.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1

Z firmą OKAZJA radzę uważać. Rozwijają się pewnie dlatego że nie płacą producentom odzieży za towar. ponad 2 lata zwlekają z opłaceniem faktury na ponad 2,5 tysiąca. Ani towaru, ani kasy. Wstyd.

konstancja 10.11.2013 *.aefn152.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

NIE DAJCIE SIE OSZUKAC - szukają Okazji dla siebie ! nie placą firmom za towar ! WSTYD -pseudo biznesmen za cudze pieniadze ! Uwazajcie Panstwo. Nie sprzdawajcie towaru na terminy ,poniewaz tych pieniedzy nie odzyskacie Biznesmen bez grosza !

Sanqi 27.03.2018 *.217.73.190.6

14

Są outlety, które dobrze funkcjonują, przykład: Tommy Hilfiger sklep

Anna Kwiatkowska 08.06.2018 *.host-176-221-123-179.dynamic.mm.pl

8
Znam firmę. Kilka razy zamawiałam tam ubrania i wszystko było ok....Jednak jestem zdania,że wcale nie są to takie okazje jakie oferują. Wiele ciuszków można o wiele taniej kupić sobie w innych sklepach. Nie tylko w tym ;) Polecam zajrzeć sobie na przykład do hurtowni ubrań Openwear: https://www.openwear.pl/ Cenowo naprawde korzystnie a ubrania wykonane bardzo dobrze.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.