Forum: czym rózni się system franchisingowy od franszyzy?

16.09.2005
md
*.netia.com.pl

czym rózni się system franchisingowy od franszyzy?

16.09.2005
md
*.netia.com.pl

przepraszam, od systemu agencyjnego

21.09.2005
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niczym. W polskim prawie nie ma osobnych regulacji dotyczących umowy franchisingowej dlatego zgodnie z kodeksem cywilnym stosuje się jego przepisy jak do umowy agencyjnej. Czyli w praktyce przed sądem ma zastosowanie :Tytuł XXIII.
UMOWA AGENCYJNA

22.09.2005
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Zapraszamy do lektury artykułu: Agencja, dystrybucja, franczyza. Jak je odróżnić?, który znajduje się na portalu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.