Forum: Kurcze Pieczone

23.09.2005
All
*.euro-net.pl

Szukam informacji odnośnie jakośći współpracy z "

08.11.2005
BAZI
*.szczecin.mm.pl

KURCZE PIECZONE.PROSZĘ O JAKĄKOLWIEK PODPOWIEDZ W TYM TEMACIE.CZY SIĘ OPŁACA CZY WARTO ITP.MÓJ MAIL TO HOLLYBUT@RADIOLAN.PL

17.02.2006
wypowiedzi: 23
*.jgora.dialog.net.pl

witam
te kurcze pieczone to jedna wielka kpina. a pan X (jest jakims pionkiem w tym śmiesznym kurcze pieczone )jest jednym wielkim pajacem. nie szanują swoich ewentualnych franczyzobiorców , sa tylko nastawieni na kasę . moze sam pomysł nie jest zły ale współpracować z tymi pajacami to koszmar. kiedys chciałem w to wejsc ,pojechałem na jedną rozmowe i po ptakach .
pozdrawiam pana X
narazie

17.02.2006
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Biznes z kurczakami uruchomić to żadna filozofia. Jak chcesz mogę sprzedać ci taki pomysł z opracowaniem wszystkich szczegółów oraz zaufanymi dostawcami oraz tym czym przyciągnąć klijenta

17.02.2006
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Napisz jackob czemu pajac? Też jestem za tym aby piętnować wszystkich pajaców!Podaj jakieś szczegóły na temat jego pajacowania....

17.02.2006
wypowiedzi: 23
*.jgora.dialog.net.pl

witam
do piotrek 111
prosta sprawa.
umawiasz sie na spotakanie z szanownym panem X w sprawie ewentualnej współpracy. spotykasz sie omawiasz szczegóły i prosisz o jak najszybszą odpowiedz. czekasz 1 2 3 4 tygonie i nic. wiec znowu umawiasz sie na spotkanie , prosisz o odpowiedz i nic.
mają cie głębokow d...

no i jak tu nie nazwać takiego gośćia pajacem
pozdrawiam

28.02.2006
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Jedna wielka ściema. Za kontener gastronomiczny cena kosmiczna. Cała inwestycja za taką budkę to ok. 85.000 pln. Za tyle to można knajpkę otworzyć.

09.03.2006
*.219.239.55

W imieniu firmy "LUKTOR" właściciela Kurcze Pieczone chciałbym przeprosić wszystkich,którzy zostali urażeni działalnością pana X.
Oświadczamy że w/w osoba nie pracuje już w naszej firmie. Firma rozwija się prężnie pomimo częściowej paniki na rynku drobiu spowodowaną "ptasią grypą". Dla osób które są zainteresowane współpracą podaję aktualny mail: kurczepieczone01.wp.pl, telefony 0508422315, 0600217800. Podane ceny kontenerów są już od dawna nieaktualne. Z poważaniem Jakub Litorowicz specjalista d/s rozwoju sieci

24.03.2006
wypowiedzi: 261
*.profitsystem.pl

Drodzy Czytelnicy,
Na prośbę byłego pracownika sieci Kurcze Pieczone jego dane osobowe zostały usunięte i zastąpione literką X. Prosimy w dalszej dyskusji o nieużywanie jego personaliów.
Pozdrawiamy,
Redakcja

11.05.2007
Rysiek
*.internetdsl.tpnet.pl

Poznałem ofertę KURCZE PIECZONE i mogę powiedzieć ze to wielka lipa.Pan Jakub zaoferował mi używany kontener+wyposażenie za 69000 netto ,w umowie same kary. Na Alegro przyczepa gastronomiczna z wyposażeniem kosztuje od 10000 do 50000.

29.05.2007
*.chrobrego18.ronus.pl

W sprawie wypowiedzi p.Ryśka chciałbym zaznaczyć że podana cena była za wykup istniejącego imbissu w dobrej lokalizacji. W takim wypadku cena za lokalizację jest ceną umowną a nie ceną tylko za odkup sprzętu.Rozwój firmy 2-3 nowe lokalizacje miesięcznie potwierdza atrakcyjność oferowanej przez Nas oferty.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na nr telefonu 600810954.
Jakub

29.05.2007
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po co tu komu "franczyza" ???
Przecież to zwykła buda z kurczakami....
Jak ktoś ma dobrą lokalizację pod coś takiego, to kupuje budkę za 20 000 i do dzieła. Nie widzę tu potrzeby podpisywania niekorzystnych umów i dzielenia się zyskami "za nic" z "franczyzodawcą"

15.06.2009
wypowiedzi: 12
*.b-ras2.chf.cork.eircom.net

Witam proszę o wypowiedzi osoby starające się o franczyzę Kurcze Pieczone i prowadzące już działalność.Proszę o wypowiedzi

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.