Forum: Liberty 1484

adaaas 24.09.2005 *.cqk183.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś z was miał może do czynienia z firmą Liberty??
Właśnie zastanawiam się nad podjęciem z nimi współpracy, więc bardzo bym prosił o rzetelną informację jak w rzeczywistości wychodzi się na tym interesie i czy to się opłaca??
Z góry dziekuję za pomoc :)

Olaf2 10.01.2006 *.ecw70.neoplus.adsl.tpnet.pl

15
Nie polecam współpracy z Liberty!!! WYciskają z partnerów całą kase, zabierają sporoą część prowizji partnerów mimo, że mają swoją wypłacaną przez operatora a do tego płatne "szkolenia" i "promocje". Trzymaj się od nich daleko! pozdrawiam i powodzenia

adamkam 26.07.2006 *.akv76.neoplus.adsl.tpnet.pl

no ja też chciałbym się czegos więcej dowiedziec o firmie Liberty, zdanie olafa już znam nie znam tylko jego uzasadnienia?? czy ktoś szerzej rozjaśni mi w głowie???

goranjs 26.07.2006 *.088156015057.ols.vectranet.pl

Potwierdzam opinię Olafa. Lepiej przehulaj tę kasę.

adamkam 26.07.2006 *.alk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak to prehulaj, może jakies szczegóły jeżeli nie na forum to na maila adamkam@tlen.pl, na pewno będą mi pomocne

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.