Aviva Dla Rodziny

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Aviva dla Rodziny to wyjątkowa sieć placówek o domowym wystroju, należąca do Avivy – jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. To miejsce, w którym klienci w przyjaznej atmosferze mogą porozmawiać oochronie zdrowia i życia oraz finansowym zabezpieczeniu przyszłości swojej rodziny.

W placówce masz możliwość oferowania zarówno ubezpieczeń i programów inwestycyjnych Avivy, jak i ubezpieczeń majątkowych innych wiodących Towarzystw oraz kredytów (gotówkowych, hipotecznych, dla firm). W pierwszy roku możesz liczyć na zysk nawet w wysokości 10 000 zł miesięcznie. Brak jest opłaty licencyjnej. 

JEDNOSTKI WŁASNE

60

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

70, franczyzowe: 15

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Otrzymujesz:

 • dofinansowanie w wysokości 3 000 zł miesięcznie na wynagrodzenia dla pracowników (przez pierwsze pół roku);
 • szkolenia z zakresu produktów, procedur, marketingu i zasad współpracy;
 • pomoc przy wyborze miejsca na placówkę i wsparcie w jej urządzeniu (m. in. indywidualny projekt aranżacji, meble, oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne); 
 • wyposażenie placówki w sprzęt elektroniczny: laptopy, tablet, urządzenie wielofunkcyjne, telewizor oraz ekspres do kawy;
 • pomoc prawną przy podpisywaniu umowy najmu lokalu oraz zatrudnianiu pracowników;
 • wsparcie marketingowe w wysokości 10 000 zł rocznie oraz pomoc przy organizacji lokalnych wydarzeń, działaniach w social media, prowadzeniu kampanii internetowych oraz przygotowywaniu tradycyjnych materiałów;
 • własną stronę internetową i pomoc w jej zarządzaniu;
 • bazę darmowych produktów wspierających proces umawiania spotkań i pozyskiwania poleceń klientów;
 • możliwość otrzymania nawet do 40 000 zł na aktywizację zespołu sprzedażowego oraz wsparcie w procesie wdrażania pracowników;
 • stałą opieka regionalnego menadżera sprzedaży oraz regionalnego menadżera ds. wsparcia marketingowego.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 

Wkład własny: ok. 30 000 zł (kwota uzależniona od wybranego lokalu).

Koszty remontu lokalu po stronie franczyzobiorcy. Franczyzodawca współfinansuje wyposażenie (m. in. umeblowanie, sprzęt elektroniczny) oraz event otwarcia.

Brak opłat licencyjnych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Standardy lokalu:

 • powierzchnia min. 40 m2;
 • wejście od frontu budynku;
 • na parterze, w ciągach komunikacyjnych.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Zespół Aviva dla Rodziny Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

ul. Inflancka 4b, 00-189 Warszawa

728 358 597

franczyza@aviva.pl

www.dlarodziny.aviva.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Aviva Dla Rodziny.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.