Mercure, ibis Styles

Mercure, Ibis
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Od chwil wejścia na polski rynek w roku 1973 poprzez zawarcie umowy franczyzowej pomiędzy siecią Novotel a spółką Orbis - największa grupa hotelarska w Polsce, AccorHotels stale rozwija bazę hoteli funkcjonujących pod markami Accor na terenie całej Polski. Aktualnie AccorHotels jest największą międzynarodową spółką działającą w branży hotelarskiej w Polsce, a udział w rynku wszystkich jej marek łącznie wynosi prawie 50 proc.

Orbis jest operatorem 65 hoteli na terenie całej Polski, oferujących łącznie ponad 11 tys. pokoi, funkcjonujących pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, ibis budget oraz Orbis.

AccorHotels i Orbis planują ekspansję sieci w Polsce, skupiając się aktualnie na umowach franczyzowych. Większość nowych hoteli powstaje pod markami Mercure oraz ibis Styles. Są to marki idealnie dostosowane do potrzeb franczyzobiorców.

Wśród innych hotelarzy w Polsce wyróżnia nas ponad 90-letnie doświadczenie zdobyte jako największa Polska grupa hotelarska w połączeniu z unikalną pozycją rynkową osiągniętą dzięki szerokiej ofercie rynkowej grupy AccorHotels, obejmującej hotele od kategorii „budget”, poprzez klasę średnią, aż po hotele luksusowe.

Grupa AccorHotels będąca największym globalnym operatorem hotelarskim zarządzającym ponad 3,7  tys. hotelami na świecie, oferuje swoim klientom i inwestorom wiedzę zdobytą w procesie zarządzania i franczyzy hoteli w okresie ostatnich 50 lat. Rozwiązania w zakresie franczyzy oferowane w Polsce przez AccorHotels mogą być odpowiedzią na potrzeby niezależnych hotelarzy działających na rynku krajowym. Współpracując z Orbisem, właściciele hoteli i inwestorzy dysponują zapleczem w postaci doświadczonego partnera oraz korzystają z lokalnego wsparcia w procesie rozwoju.

Jednostki własne

65

Zdjęcie punktu systemu
hotele Orbis, Mercure, Ibis
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Polski zespół firmy Orbis SA oraz światowy zespół Grupy AccorHotels zapewnia wsparcie dla franczyzobiorcy w zakresie marketingu, dystrybucji, sprzedaży oraz know-how operacyjnego, w tym m.in.:

  • najwyższej jakości system rezerwacji AccorHotels, generujący prawie 50 proc. przychodów z działalności hotelarskiej w Europie,
  • globalny zespół sprzedaży z 700 ekspertami ds. sprzedaży w 34 państwach,
  • najwyższej klasy system zarządzania przychodami oraz fachową wiedzę,
  • niedoścignioną doskonałość operacyjną,
  • światowej klasy wsparcie techniczne podczas budowy lub przekształcania hoteli, program lojalnościowy Le Club Accorhotels (18 mln członków na całym świecie;  ponad 500 tys. członków w Polsce).
Informacje o franczyzodawcy
Orbis SA (Grupa Accor)
ul. Bracka 16, 00-028 Warszawa
(22) 829 37 10
(22) 828 18 56
katarzyna.slawinska@accor.com
www.orbis.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Sławińska

Firma jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.