Poleć stronę: Witek’s
Adresat
wpisz adres email odbiorcy
Nadawca
wpisz adres email nadawcy
Wiadomość
możesz dopisać coś do wysyłanej wiadomości

Witek’s

Logo Witek’s
Informacje o franczyzodawcy
Firma Produkcyjno Handlowa Witek’s
Modlniczka, ul. Handlowców 2
32-085 Modlnica (k. Krakowa)
(12) 661 51 70
(12) 636 69 58
iwona@witeks.pl
www.witeks.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów
Iwona Węgrzyn
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Firma Witek's to sieć salonów ze szkłem, porcelaną oraz upominkami. Naszym hasłem przewodnim jest „Wszystko na Stół” i wokół tego obszaru skupiamy naszą zawodową aktywność. Poza sprzedażą detaliczną zajmujemy się profesjonalnym wyposażaniem lokali gastronomicznych, hoteli etc.

Działamy na terenie Polski pod marką Witek's – obecnie posiadamy 13 salonów. W związku z planami poszerzenia sieci sprzedaży o kolejne salony poszukujemy osób dysponujących własnymi lub wynajętymi lokalami handlowymi w miastach powyżej 75 tys. mieszkańców.

Oferty prosimy kierować na adres: iwona@witeks.com.pl

Jednostki własne
2
Jednostki franczyzowe
11
Zdjęcie punktu systemu
Zdjęcie punktu systemu Witek’s
Informacje dla franczyzobiorcy
Przewidywana suma inwestycji

Przewidywana suma inwestycji – uzależniona od wielkości oraz standardu salonu, inwestycja w otwarcie salonu o powierzchni ok. 300 m2 powinna zamknąć się w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Firma Witek's zapewnia:
  1. Zatowarowanie sklepu na koszt firmy Witek's (ogromna większość oferowanych towarów w naszych salonach jest dostępna tylko w naszej sieci sprzedaży/.
  2. Wyposażenie sklepu w system kasowy.
  3. Projekt wyposażenia oraz aranżacji sklepu.
Od przedsiębiorców chcących otworzyć salon Witek's oczekujemy:
  1. Lokalu o powierzchni od 100 do 400 m 2 w miastach powyżej 75 tys. mieszkańców. Uwaga! Istnieje możliwość otwarcia salonu na powierzchni będącej częścią innego dużego salonu np. meblowego
  2. Własnego zaangażowania się w prowadzenie sklepu
  3. Zatrudnienia odpowiedniej liczby osób do obsługi salonu
  4. Zabezpieczenia na kwotę min. 50 tys. zł. Uwaga! Salony Witek’s oferują wyposażenie gastronomii
Podstawowe wymagania sieci
  1. Własne zaangażowanie w prowadzenie sklepu.
  2. Małżeństwa mile widziane.
  3. Doświadczenie w handlu.
  4. Zmysł artystyczny.
  5. Mobilność.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.