Wólczanka

Wólczanka
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Wólczanka jest marką, której korzenie sięgają roku 1948. Od tego czasu wciąż podążamy za najnowszymi trendami w modzie. Wykorzystujemy je w swoich kolekcjach tworząc dla naszych Klientów produkty z najwyższej półki. Linia koszul Wólczanka przeznaczona jest dla mężczyzn ceniących sobie elegancję i dobrą jakość, dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy linię Lambert – kolekcję koszul premium szytych z materiałów od renomowanych światowych dostawców.

Proponujemy Państwu przystąpienie do projektu franczyzowego, który przeznaczony jest dla przedsiębiorców o ugruntowanym doświadczeniu na rynku fashion. Vistula Group S.A. rozwija sieć franczyzową w oparciu o zasadę towaru powierzonego. Zapewnia w ten sposób dostęp Franczyzobiorcy do najnowszych i najlepiej rotujących kolekcji.

Nasi Franczyzobiorcy mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie inwestycji – począwszy od pomocy w znalezieniu odpowiedniego lokalu po doradztwo podczas przeprowadzania rekrutacji pracowników i ich szkolenie. Dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Z Franczyzobiorcą rozliczamy się na zasadzie ustalonej prowizji od obrotu netto.

Jednostki własne

90

Zdjęcie punktu systemu
Witryna sklepu Wólczanka
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • Pomoc w znalezieniu lokalizacji.
 • Gotowy projekt aranżacji wnętrza.
 • Sprzęt komputerowy i oprogramowanie.
 • Koszty logistyki.
 • Optymalizacja zatowarowania zgodnie z najnowszymi trendami.
 • Opieka Visual Merchandisera.
 • Wsparcie marketingowe.
 • System szkoleń.
 • Atrakcyjny system lojalnościowy.
Przewidywana suma inwestycji

Jednorazowa opłata licencyjna 10 tys. zł, nakłady związane z aranżacją lokalu zgodnie ze standardem Wólczanka 3,9 tys. zł/m2.

Podstawowe wymagania sieci
 • Gotowość do zawarcia umowy najmu lokalu użytkowego.
 • Doświadczenie na rynku fashion.
Informacje o franczyzodawcy
Vistula Group SA
ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków
605 092 204
franczyza@vistulagroup.pl
www.wolczanka.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Piszczek, mail katarzyna.piszczek@vistulagroup.pl

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.