Kanz

Kanz
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Firma Hurtimex  powstała w 1990r. Początkowo  zajmowała się głównie działalnością handlową, w tym między innymi sprzedażą odzieży dziecięcej. Od początku swojej działalności Hurtimex był na terenie Polski generalnym dystrybutorem firmy Kanz - czołowego kreatora mody dziecięcej w Europie.

Od 1992 r. firma rozpoczęła działalność projektową i produkcyjną odzieży dla dzieci i niemowląt pod marką Tup Tup. W późniejszym okresie firma rozwinęła sieć dystrybucji o sklepy własne i franczyzowe o nazwie Tup Tup. Stopniowo  oferta  w sklepach była uzupełniana  o nowe niemieckie marki, szczególnie markę Kanz. Obecnie Hurtimex S.A współpracuje ściśle z międzynarodowym koncernem Kids Fashion Group (poprzednio znana pod nazwą Kanz) z siedzibą w Niemczech.

Firma KFG, to w tej chwili jeden z największych europejskich koncernów w branży odzieży dziecięcej, skupiający w swoim portfolio ponad 10 znanych światowych marek odzieżowych, produkujący 12 milionów sztuk wyrobów rocznie, sprzedawanych do 30 krajów na całym świecie.  Dysponuje on ponad 200 sklepami, posiada ponad 100 punktów typu shop in shop oraz 2500 sklepów multibrandowych.

Dzięki wcześniejszym już wieloletnim kontaktom handlowym obecna  współpraca z KFG weszła na nowy, wyższy poziom. Sieć sklepów firmy Hurtimex po rebrandingu ma nazwę Kanz.

W sieci sklepów sprzedawana jest przede wszystkim  marka Kanz i czapki pod marką Döll .

W dalszej kolejności w zależności od wielkości i potencjału sklepów oferta będzie wzbogacana o następne brandy: Lemmi (spodnie na każdą sylwetkę dziecka), Pampolina( odzież dla dziewczynek na specjalne okazje) , Konigsmuhle (sukienki) oraz inne. Należy podkreślić, że odzież tych marek w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej  jest do nabycia tylko w sieci sprzedaży firmy Hurtimex S.A.

Współpraca z międzynarodową grupą KFG pozwala na bieżące śledzenie oraz reagowanie na nowe trendy i nowości pojawiające się w modzie dziecięcej. Umożliwia to zaoferowanie klientom sklepów KANZ w Polsce kolekcji odzieży odpowiadającej najnowszym europejskim tendencjom w tym zakresie. Jednocześnie  więc oferta sklepowa jest szeroka i atrakcyjna wzorniczo oraz wzajemnie się uzupełnia pod względem cenowym.  Jest to nowa jakość na polskim rynku, gdzie do tej pory sieci sklepów z odzieżą dziecięcą dysponują tylko jedną marką o tym samym charakterze wzorniczym i poziomie cenowym.

Jednostki własne

4

Jednostki franczyzowe

21

Zdjęcie punktu systemu
sklep Kanz
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • dajemy jasne wytyczne jak rozpocząć nowy biznes;
 • bezpłatnie udostępniamy know how – wiedzę jak stworzyć przytulny sklep dla najmłodszego klienta, jak zaprezentować atrakcyjnie towar;
 • bezpłatne szkolenie personelu;
 • wsparcie techniczne przy otwieraniu sklepu ;
 • współpracujemy z najlepszymi producentami wprowadzając do naszej oferty dodatkowy asortyment;
 • dostęp do pełnej oferty łącznie z nowościami;
 • prowadzimy liczne akcje promocyjne i marketingowe;
 • nasze produkty są kontrolowane jakościowo i dostosowywane do trendów w modzie dziecięcej;
 • brak konieczności inwestowania w towar;
 • bezpłatne dostawy towaru i odbiór niesprzedanego towaru.
Przewidywana suma inwestycji

W zależności od wielkości lokalu od 30 tys. zł.

Podstawowe wymagania sieci
 • lokal w atrakcyjnym punkcie;
 • podpisana umowa najmu;
 • umowa o współpracy;
 • wymagana powierzchnia sprzedaży 50-80 m2;
 • wyposażenie zgodnie z wytycznymi firmy
 • wyposażenie stoiska po stronie klienta;
 • rozliczenie na zasadach prowizji od obrotu.
Informacje o franczyzodawcy
Hurtimex SA
ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 42, 90-640 Łódź
(42) 639 15 64
(42) 639 15 77
k.kalisz@hurtimex.com.pl
www.kanz.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kamila Kalisz
Grzegorz Sołtysiak, tel.607 456 096, mail: g.sołtysiak@hurtimex.com.pl  

 

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.