Kanz

Kanz
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Franczyza pod marką KANZ, to oferta współpracy oparta o najlepsze wzorce funkcjonujące na rynku polskim, to także gotowa metoda na sprawdzony biznes. Marka KANZ jest obecnie czołowym kreatorem mody dziecięcej w Europie. Wyłącznym dystrybutorem tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej jest firma Hurtimex, która ma prawie 30 letnie doświadczenie w handlu odzieżą dziecięcą. Hurtimex jest częścią międzynarodowego koncernu, Kids Fashion Group (KFG), który w branży odzieży dziecięcej należy do przodujących w Europie. KFG dostarcza na rynek 12 mln sztuk odzieży dziecięcej rocznie, oferując ją w 30 krajach poprzez sieć kilkuset sklepów własnych i ponad 2500 multibrandów. W portfolio koncernu poza marką KANZ znajduje się ponad 10 innych światowych marek. Hurtimex, poprzez wyłączność na handel tymi markami w naszej części Europy, zyskuje znaczącą przewagę w sektorze sprzedaży odzieży dziecięcej. Poza czołową, marką KANZ, Hurtimex  oferuje w sklepach franczyzowych  także inne równie atrakcyjne marki, m.in. Döll, Konigsmühle i Lemmi. Dzięki czemu oferta sklepowa jest szeroka i atrakcyjna wzorniczo oraz wzajemnie uzupełnia się pod względem cenowym.  Jest to nowa jakość na polskim rynku, gdzie do tej pory sieci sklepów z odzieżą dziecięcą dysponują tylko jedną marką o tym samym charakterze wzorniczym i poziomie cenowym.

Sieć sklepów KANZ, to dynamicznie rozwijająca się marka na polskim rynku, która pretenduje do czołowych liderów sieci franczyzowych w Polsce. Poszukujemy  więc franczyzobiorców chętnych do rozpoczęcia współpracy w całej Polsce i oferujemy wszelką pomoc w tym zakresie, włącznie ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji, negocjacji umowy najmu lokalu czy też aranżacji sklepu.

Jednostki własne

4

Jednostki franczyzowe

20

Zdjęcie punktu systemu
sklep Kanz
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zdobyte doświadczenie w branży odzieży dziecięcej pozwala nam skutecznie pozyskiwać konsumentów i trafnie zaspokajać ich oczekiwania. Nasi partnerzy otrzymują sprawdzone metody w handlu odzieżą dziecięcą.

  • możliwość działania pod znaną europejską marką
  • dostęp do pełnej oferty i ciągłość zatowarowania
  • brak konieczności inwestowania w towar oraz bezpłatne przesyłki towaru
  • liczne akcje promocyjne i marketingowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • korzystanie z naszych doświadczeń i pomocy przy wyborze lokalu
  • kompleksowe szkolenie personelu, wsparcie handlowe i techniczne
Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji w adaptację lokalu uzależniona jest od stanu jego technicznego, lokalizacji i wielkości. Koszty wyposażenia w wymaganym standardzie wynoszą min 20 tys. zł netto plus jednorazowa opłata wynikająca z uruchomienia punktu sprzedaży w wysokości 5 tys. zł brutto (koszty oprogramowania sprzedażowego, drukarka fiskalna, itp.).

Podstawowe wymagania sieci
Zapraszamy do współpracy partnerów z miast powyżej 20 tys. mieszkańców, z lokalizacją w atrakcyjnym handlowo miejscu. Lokal handlowy powinien mieć powierzchnią od 50 m2 do 80 m2 (dopuszczamy formułę korneru) , należeć do partnera lub być przedmiotem najmu. Oczekujemy zaangażowania i motywacji we wspólnym działaniu.
Informacje o franczyzodawcy
Hurtimex SA
ul. 28 Płk. Strzelców Kaniowskich 42, 90-640 Łódź
(42) 639 15 64
(42) 639 15 77
franczyza@hurtimex.com.pl
www.kanz.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agnieszka Falińska 

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.