Investor Nieruchomości

Investor Nieruchomości
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci biur nieruchomości w Polsce. Od 15 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy unikalny model prowadzenia biura nieruchomości, który umożliwia naszym franczyzobiorcom zwiększenie konkurencyjności na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

W ostatnim okresie podpisaliśmy umowy franczyzowe na prowadzenie biur nieruchomości pod naszą marką w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku, Częstochowie, Tarnowie, Opolu, Brzegu, Kluczborku oraz Namysłowie. Do 2017 roku planujemy zwiększyć liczbę naszych franczyzowych oddziałów do 30 biur zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Przed rozpoczęciem prowadzenia własnego biura nieruchomości w ramach naszej sieci franczyzobiorcy przechodzą cykl szkoleń obejmujących m.in: szkolenie wstępne, warsztaty technologiczne, szkolenie z procedur, ponadto uczymy naszych franczyzobiorców skutecznego pozyskiwania nieruchomości oraz prowadzenia rekrutacji agentów.

Zapraszamy do zapoznania się z folderem informacyjnym:

https://issuu.com/investornieruchomoci/docs/investor_franchising/1?e=0

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

14

Zdjęcie punktu systemu
Placówka Investor Nieruchomości
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Kogo poszukujemy?

 • Osoby planujące otwarcie własnego biznesu, które nie mają doświadczenia na rynku nieruchomości,
 • Agentów nieruchomości, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować
  na własny rachunek,
 • Lokalne biura nieruchomości, które chcą zwiększyć swoją konkurencyjność,
 • Brokerów kredytowych i ubezpieczeniowych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność,

Co oferujemy?

 • Możliwość prowadzenia własnego biura pod marką Investor Nieruchomości, która daje prestiż i zaufanie klientów,
 • Dostęp do know-how wypracowanego w ciągu 14-letniej działalności na rynku nieruchomości,
 • Sprawdzone standardy i metody gwarantujące sukces,
 • Dostęp do druków procedur i umów pośrednictwa,
 • Bezpłatne szkolenia dla właścicieli biur i ich pracowników,
 • Możliwość odbycia stażu w oddziałach Investor Nieruchomości,
 • Pomoc w rekrutacji agentów,
 • Dostęp do systemu CRM oraz do skrzynek pocztowych,
 • Możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszeń na ogólnopolskiej stronie www.investor.net.pl,
 • Bezpłatną promocję ogłoszeń na ogólnopolskich branżowych portalach internetowych (np. otodom.pl, gratka.pl, domiporta.pl, itp.),
 • Promocję ogłoszeń i dostęp do systemu wymiany ofert MLS,
 • Dostęp do bazy ofert i bazy klientów poszukujących,
 • Dostęp i pomoc w skutecznym wykorzystywaniu mediów społecznościowych,
 • Pomoc merytoryczną i prawną przy wykonywaniu czynności pośrednictwa,
 • Minimalizację kosztów zakupu materiałów reklamowych (np. banery, teczki, wizytówki, kalendarze, długopisy, itp.)

Najczęściej zadawane pytania:

Kto może zostać franczyzobiorcą?

Poszukujemy osoby posiadające zdolności umożliwiające prowadzenie własnego biura nieruchomości. Preferujemy osoby, które mają doświadczenie w handlu, finansach lub ubezpieczeniach. Oczywiście idealnymi kandydatami są agenci nieruchomości, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować na własny rachunek lub właściciele lokalnych biur nieruchomości, którzy chcą zwiększyć swoją konkurencyjność. Dodatkowo stawiamy wymóg niekaralności.

Co obejmują szkolenia dla franczyzobiorców?

Każdy nowy franczyzobiorca uczestniczy w szkoleniu wstępnym obejmującym podstawowe zagadnienia związanie z prowadzeniem biura nieruchomości, ponadto uczestniczy w warsztatach technologicznych, dzięki którym uczy się wykorzystywać wszystkie narzędzia jakie udostępniamy naszym franczyzobiorcą oraz przechodzi szkolenie z procedur obowiązujących w naszej sieci. Dodatkowo nasi franczyzobiorcy oraz ich pracownicy mają obowiązek uczestniczenia w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez nasze biuro. Istnieje również możliwość odbycia stażu w funkcjonującym oddziale aby jeszcze dogłębniej poznać standardy naszej pracy.

Jakiego mogę się spodziewać wsparcia przy organizacji nowego biura?

Pomagamy naszym franczyzobiorcą na każdym etapie w organizacji nowego biura. Doradzamy przy wyborze lokalu, jak i również doradzamy gdzie zakupić po najniższych cenach jego wyposażenie. Współpracująca z nami agencja reklamowa wykona niezbędne reklamy zgodnie ze standardami graficznymi obowiązującymi w naszej sieci.

Czy pomagacie w rekrutacji agentów?

Pomagamy naszym franczyzobiorcą w skutecznej rekrutacji agentów. Ponadto szkolimy agentów oraz przeprowadzamy audyty celem sprawdzenia czy agenci stosują się do standardów i procedur.

Jakiego mogę się spodziewać wsparcia marketingowego?

Investor Nieruchomości oferuje wszystko do jest niezbędne aby prowadzić skuteczny marketing nieruchomości. Oferty naszych franczyzobiorców sią umieszczane na ogólnopolskiej stronie www.investor.net.pl oraz na ogólnopolskich portalach internetowych. Udostępniamy również system CRM, który umożliwia zarządzanie ofertami nieruchomości oraz relacjami z klientami. Dodatkowo uczymy skutecznego wykorzystywania mediów społecznościowych. Zapewniamy także projekty i tani druk wizytówek, teczek, ulotek, banerów, itp.

Czy mogę liczyć na wsparcie merytoryczne i prawne przy wykonywaniu czynności pośrednictwa?

Nasz każdy franczyzobiorca ma przydzielonego mentora, który służy mu wsparciem merytorycznym i prawnym, tak aby transakcje przeprowadzane przez naszych franczyzobiorców były sprawnie i bezpieczne.

Podstawowe wymagania sieci
 • Lokal w ruchliwym ciągu komunikacyjnym (własność lub najem) o powierzchni min. 40 m2, składający się z dwóch pomieszczeń (wystrój i umeblowanie zgodne ze standardami);
 • Wiedzę o lokalnym rynku nieruchomości;
 • Osobiste zaangażowanie w prowadzeniu biura;
 • Posiadanie kapitału niezbędnego do uruchomienia biura (opłata franchisingowa i wyposażenie biura).
Informacje o franczyzodawcy
Investor Nieruchomości
ul. Sienkiewicza 1, 45-037 Opole
(+48) 660 993 014
piotr.ociepa@investor.net.pl
www.investor.net.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Ociepa – Dyrektor Zarządzający

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.