Galileusz - Niezwykłe Korepetycje

Galileusz
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Firma edukacyjna świadcząca profesjonalne usługi w zakresie kursów maturalnych, gimnazjalnych, korepetycji oraz warsztatów naukowych dla dzieci. Formuła zajęć jest unikatowa w skali kraju, oparta o praktykę i doświadczenia laboratoryjne oraz partnerskie podejście do ucznia.

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

22

Zdjęcie punktu systemu
kolaż Galileusz zajęcia
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 1. Wyłączność franczyzobiorcy na danym rynku.
 2. Wspólna szata graficzna – logo itd.
 3. Jedna strona internetowa oparta na systemie cms  (możliwość przeprowadzania zmian na stronie bez udziału informatyka). Strona www.galileusz.com.pl  daje możliwość zapisów na zajęcia on-line, szybkich płatności Dotpay, posiada panel pozwalający zarządzać salami do zajęć i planem lekcji, strefę nauczyciela, newsletter, panel administracyjny do obsługi cms oraz wewnętrzne forum dla franczyzobiorców pozwalające wymieniać się poglądami, pomysłami oraz wspólnie rozwiązywać problemy związane z działalnością.
 4. Korzystanie ze wspólnego serwera (którego firma Galileusz jest właścicielem), hostingu, wspólnej domeny, platformy dropbox, poczty imię.nazwisko@galileusz.com.pl lub miasto@galileusz.com.pl
 5. Pomoc informatyczna, marketingowa, graficzna oraz merytoryczna.
 6. Pomoc dydaktyczna w zakresie  prowadzenia zajęć praktycznych.
 7. Wspólne materiały dydaktyczne, np gotowe opracowania potrzebne do przygotowania ucznia do matury z matematyki, fizyki, chemii, biologii, których jesteśmy właścicielami - strefa nauczyciela.
 8. Pomoc przy przyjmowaniu nowych pracowników – nauczycieli (obecność przy pierwszym naborze).
 9. Wspólna unikatowa kampania reklamowa w Internecie: Google, Youtube, Facebook  oraz poprzez ogólnopolską książkę z matematyki Wydawnictwa Galileusz.
 10. Jednodniowe szkolenie, na którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące prowadzonej działalności oraz zdradzamy sekrety sukcesu firmy Galileusz..
 11. Pomoc administracyjna w zakresie prowadzonej działalności.
 12. Franczyzobiorca otrzymuje gotowy schemat działania (know – how) pozwalający w bardzo krótkim czasie uzyskać rentowność ze względu na fakt, że popełni znacznie mniej błędów, niż gdyby tego typu działalność rozpoczął na własną rękę.
 13. Efekt skali pozwalający dużo łatwiej odnaleźć Klientowi naszą firmę np. widoczność w Internecie, mniejsze koszty jednostkowe prowadzonej działalności.
 14. Korzystna umowa dla franczyzobiorcy (brak jakichkolwiek kar za odstąpienie od umowy oraz ukrytych opłat).
 15. Od roku szkolnego 2017/2018 dodatkowo wprowadzamy do naszej oferty zajęcia z dojazdem do klienta. Klient będzie mógł w sprawny i szybki sposób zamówić i zapłacić za zajęcia (szybkie płatności DotPay). Franczyzobiorca będzie również posiadał dostęp do panelu, w których uzyska dostęp do kontrolowania i zarządzania tymi zajęciami (identyfikatory i kontrola przez GPS).
Przewidywana suma inwestycji

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 tys. zł + jednorazowa opłata licencyjna od 5 tys. zł do 11 tys. zł brutto (opłata ta zależy od liczby mieszkańców miasta, w którym znajduje się jednostka).

Podstawowe wymagania sieci

Własna działalność gospodarcza w dowolnej formule, wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem PKD 85.59.B, niekaralność, dostęp do lokalu własnego lub wynajętego (min. 2 sale wykładowe).

Informacje o franczyzodawcy
Galileusz Leszek Lewandowski
ul. Ziębia 3A, 87-812 Włocławek
603 594 088
leszek.lewandowski@galileusz.com.pl
www.galileusz.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Leszek Lewandowski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.