Pizza Dominium

Pizza Dominium
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Dominium ruszyło z Franczyzą ! Pomimo posiadania w swoim portfolio ponad 70 własnych lokali,  Pizza Dominium zdecydowała się na wprowadzenie franczyzy, ze względu na duży potencjał takiego rozwiązania. To odpowiedź na zapotrzebowanie polskiego rynku, który z roku na rok zawęża się i staje się coraz bardziej konkurencyjny. Przygotowania do wprowadzenia systemu franczyzowego rozpoczęły się w 2012 roku. W ciągu niespełna 2 lat pracy, w oparciu o liczne badania i analizy podobnych systemów w kraju i za granicą, został stworzony kompleksowy program współpracy, którego cechami są: maksymalizacja korzyści i duża niezależność franczyzobiorcy. Pizza Dominium stworzyła przejrzystą, a zarazem bardzo rzetelną procedurę weryfikowania potencjalnych franczyzobiorców. Jej nadrzędnym celem jest dokładna ocena szans i zagrożeń wynikających z uruchomienia i prowadzenia franczyzowej pizzerii. System franczyzy Pizza Dominium pozwala franczyzobiorcy osiągnąć, a następnie utrzymać silną pozycję na rynku. Dzieje się to przy stosunkowo dużej niezależności franczyzobiorcy, który zarządza swoją placówką i podejmuje kluczowe decyzje, ale ma szeroką pomoc pochodzącą od administracji sieci.

Franczyzobiorcom zapewniamy:

  • Znaną i cenioną markę;
  • Szkolenia pracowników;
  • Know How;
  • Podręcznik Operacyjny;
  • Pomoc naszych opiekunów.

Wyrusz z nami w kulinarną podróż szklakiem smaku włoskiego domu. Przyłącz się do sieci i odbierz swój powitalny prezent  - stylowy skuter.
Otwórz restaurację Pizza Dominium i rozwijaj z nami swoje pasje!
Szczegóły http://www.pizzadominium.pl/franchising

Jednostki własne

To tylko niektóre lokalizacje - Gdańsk; Białystok; Katowice; Kraków; Zakopane.

Jednostki franczyzowe

3

Zdjęcie punktu systemu
Wejście do lokalu Pizza Dominium
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Dbamy o swoich Franczyzobiorców. Każdy Franczyzobiorca ma swojego opiekuna, który służy pełnym wsparciem organizacyjnym do momentu otwarcia restauracji.  Opiekunowie Dominium to wieloletni specjaliści w dziedzinie zarządzania restauracjami ich zadaniem jest odpowiednie przygotowanie franczyzobiorcy do otwarcia lokalu „Pizzy Dominium.”

Przewidywana suma inwestycji

150 tys. zł

Podstawowe wymagania sieci

Franczyzobiorca powinien posiadać takie cechy jak: przedsiębiorczość, pracowitość, systematyczność.

Odpowiedni lokal na restaurację Dominium powinien być usytuowany przy drodze o dużym natężeniu ruchu lub w galerii handlowej.

 

Informacje o franczyzodawcy
Dominium SA
ul. Dąbrowiecka 30; 03-932 Warszawa
664 023 387
(22) 210 10 05
franchising@pizzadominium.pl
www.pizzadominium.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marta Sokołowska

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.