Pizza Dominium

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dominium ruszyło z Franczyzą ! Pomimo posiadania w swoim portfolio ponad 70 własnych lokali,  Pizza Dominium zdecydowała się na wprowadzenie franczyzy, ze względu na duży potencjał takiego rozwiązania. To odpowiedź na zapotrzebowanie polskiego rynku, który z roku na rok zawęża się i staje się coraz bardziej konkurencyjny. Przygotowania do wprowadzenia systemu franczyzowego rozpoczęły się w 2012 roku. W ciągu niespełna 2 lat pracy, w oparciu o liczne badania i analizy podobnych systemów w kraju i za granicą, został stworzony kompleksowy program współpracy, którego cechami są: maksymalizacja korzyści i duża niezależność franczyzobiorcy. Pizza Dominium stworzyła przejrzystą, a zarazem bardzo rzetelną procedurę weryfikowania potencjalnych franczyzobiorców. Jej nadrzędnym celem jest dokładna ocena szans i zagrożeń wynikających z uruchomienia i prowadzenia franczyzowej pizzerii. System franczyzy Pizza Dominium pozwala franczyzobiorcy osiągnąć, a następnie utrzymać silną pozycję na rynku. Dzieje się to przy stosunkowo dużej niezależności franczyzobiorcy, który zarządza swoją placówką i podejmuje kluczowe decyzje, ale ma szeroką pomoc pochodzącą od administracji sieci.

Franczyzobiorcom zapewniamy:

  • Znaną i cenioną markę;
  • Szkolenia pracowników;
  • Know How;
  • Podręcznik Operacyjny;
  • Pomoc naszych opiekunów.

Wyrusz z nami w kulinarną podróż szklakiem smaku włoskiego domu. Przyłącz się do sieci i odbierz swój powitalny prezent  - stylowy skuter.
Otwórz restaurację Pizza Dominium i rozwijaj z nami swoje pasje!
Szczegóły http://www.pizzadominium.pl/franchising

JEDNOSTKI WŁASNE

To tylko niektóre lokalizacje - Gdańsk; Białystok; Katowice; Kraków; Zakopane.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dbamy o swoich Franczyzobiorców. Każdy Franczyzobiorca ma swojego opiekuna, który służy pełnym wsparciem organizacyjnym do momentu otwarcia restauracji.  Opiekunowie Dominium to wieloletni specjaliści w dziedzinie zarządzania restauracjami ich zadaniem jest odpowiednie przygotowanie franczyzobiorcy do otwarcia lokalu „Pizzy Dominium.”


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

150 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyzobiorca powinien posiadać takie cechy jak: przedsiębiorczość, pracowitość, systematyczność.

Odpowiedni lokal na restaurację Dominium powinien być usytuowany przy drodze o dużym natężeniu ruchu lub w galerii handlowej.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dominium SA

ul. Dąbrowiecka 30; 03-932 Warszawa

664 023 387

(22) 210 10 05

franchising@pizzadominium.pl

www.pizzadominium.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Marta Sokołowska 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizza Dominium.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.