Konopna Farmacja

Konopna Farmacja
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Nowa wchodząca na Polski rynek marka „Konopna Farmacja”, oferująca innowacyjne produkty dermokosmetyczne oraz spożywcze na bazie konopi, poszukuje Franczyzobiorców na terenie całego kraju. Produkty posiadają niezwykłe właściwości dla zdrowia człowieka gdyż zawierają wyłącznie naturalne składniki, a co najważniejsze oparte są na niezwykle rzadkim ekstrakcie  z rośliny konopi bogatym w składnik kannabidiol (CBD) oraz na oleju konopnym, dzięki czemu przejawiają zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości. Konopie to naturalny powrót do przeszłości, który docenia coraz większa rzesza klientów. Konopie to nie narkotyk, a cudowny lek jaki oferuje nam natura.

Jednostki własne

Polska 1 - Katowice

Czechy 20

Wielka Brytania 1

Jednostki franczyzowe

6 - Kraków, Płock, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Olsztyn

Zdjęcie punktu systemu
Konopna Farmacja
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Oferujemy pełne wsparcie partnerów franczyzowych od przygotowania lokalu przez pełne szkolenia pracowników po bieżące sprawy prowadzenia działalności oraz pełen know-how produktowy i sprzedażowy.

Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji 65,2 tys. zł na którą składa się przygotowanie lokalu wraz z wyposażeniem do rozpoczęci działalności oraz opłata licencyjna, dodatkowo pakiet startowy towarów to koszt 17 tys. zł.

Podstawowe wymagania sieci
  • centra dużych miast powyżej 100 tys. Mieszkańców,
  • lokal od 20 do 30 m2.
Informacje o franczyzodawcy
Carun Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Konopnickiej 4, 42-660 Kalety
605 744 910
info@carun.pl
www.carun.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tadeusz Szczepaniak

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.