Zdrowa Krowa Slow Food Fast

Zdrowa Krowa
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Zdrowa Krowa to model biznesowy dostosowany do oczekiwań rynku. Promujemy burgery z najwyższej jakości składników, począwszy od wołowiny i pieczywa a kończąc na warzywach i dresingach. Oferowane przez nas produkty, które są naszą autorską recepturą już od ponad dwóch lat sprawdzają się na rynku śląskim, który liczy 4,6 miliona mieszkańców. Nasze wieloletnie doświadczenia jednoznacznie udowadniają że coraz większa liczba osób odżywia się w sposób świadomy i w związku z tym, zwraca uwagę na jakość serwowanych posiłków. Tego typu zachowanie jest naturalnym przejawem stale rozwijającego się trendu zdrowego i świadomego odżywiania.

W przeszłości szczególnie kobiety dbały o swój wygląd, jednak od pewnego czasu do tego grona dołączyli mężczyźni, którym również zależy na estetycznej sylwetce. Produkty oferowane w naszych restauracjach idealnie wpasowują się w ten trend. Potrawy serwowane w restauracjach Zdrowa Krowa pochodzą z naturalnych składników najwyższej jakości i są przygotowywane w sposób maksymalizujący ich wartość odżywczą, jednocześnie ograniczający ich kaloryczność. Współpracujemy z siecią siłowni i klubów fitnes PURE gdzie regularnie przeprowadzamy akcje marketingowe. Feedback klientów PURE na temat naszych potraw jest bardzo pozytywny. Nasze menu poza burgerami obejmuje również steki, sałatki, alkohol, smoothiesy i lemoniady, dzięki temu każdy klient zawsze wybierze coś dla siebie. Cechą wspólną wszystkich oferowanych przez nas produktów jest świeżość i najwyższa jakość.

Model współpracy oparty jest o proporcję niskiego progu wejścia w inwestycję, oraz szybkiego zwrotu zainwestowanego kapitału. Nasz oferta franczyzowa jest najkorzystniejszą z dostępnych na rynku i oferuje przyszłym inwestorom wysokie i stabilne zyski. Sukces brandu Zdrowa Krowa oparty jest na doświadczeniu, sile rozpoznawalnej marki, najwyższej jakości produktów i obsługi a także na stale powiększającym się gronie zadowolonych, stałych klientów. Na powodzenie naszego projektu z pewnością znaczny wpływ ma również położenie naszych restauracji w najlepszych miejscach województwa śląskiego (rynek w Gliwicach, ul Mariacka w Katowicach).

Dołącz do teamu Zdrowa Krowa i zacznij smażyć najzdrowsze buksy w Twoim mieście.

Jednostki własne
 • Zdrowa Krowa ul. Mariacka 33; 40-014 Katowice;
 • Zdrowa Krowa  ul. Raciborska 2; 44-100 Gliwice;
 • Zdrowa Krowa Food Truck; ul. Kaszubska 28.
Jednostki franczyzowe
 • Zdrowa Krowa Food Truck
 • Bielsko Biała
 • C.H. Kaufland
Zdjęcie punktu systemu
Zdrowa Krowa
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • 180 h szkoleniowych, (kucharze, obsługa, manager) szkolenia odbywają się przed otwarciem lokalu oraz w jego trakcie;
 • pomoc oraz konsultacje przy uruchomieniu biznesu, udostępnienie kontaktów niezbędnych do nabycia urządzeń gastronomicznych w atrakcyjnych cenach, doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu, pomoc w negocjacjach cenowych, pomoc przy wyborze odpowiedniej lokalizacji dla restauracji, pomoc przy kontanktach z sanepidem i innymi instytucjami, ubezpieczycielem, ochroną itp.;
 • opieka podczas funkcjonowania biznesu – dostępność doświadczonego managera 24h, know how, baza doświadczeń, doradztwo przy kreowaniu polityki cenowej;
 • udostępnienie oraz wdrożenie system zarządzający POS - zdrowa krowa;
 • projekt wizualny wnętrza modyfikowalny pod konkretny lokal;
 • wdrożenie sprawdzonego modelu biznesowego;
 • pomoc przy tworzeniu kampanii marketingowej – obecność na wysoko pozycjonowanej stronie www.zdrowakrowa.com, akcje marketingowe na faceboku – ponad 8500 fanów;
 • pomoc podczas rekrutowania pracowników – szablony ogłoszeń i skuteczne metody pozyskiwania pracowników;
 • kontakt do dostawców, którzy będą dostarczać wysokiej jakości produkty w najkorzystniejszych cenach wprost pod drzwi zdrowej krowy.
Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości lokalu, stanu
technicznego oraz jego wcześniejszego przeznaczenia.
koszt inwestycji:

 • wyposażenie: urządzenia gastronomiczne, wentylacja, klimatyzacja, blaty oraz stoły robocze, drobnica gastronomiczna, urządzenia chłodnicze, monitoring, system alarmowy, nagłośnienie, wyposażenie sali konsumpcyjnej, zabudowa baru, urządzenia POS (60 tys. zł)
 • architektura wnętrza, wyposażenie dodatkowe sali oraz zaplecza, oświetlenie, usługi wod - kan, usługi stolarskie, usługi budowlane, materiał, materiały sprzedażowe - marketingowe, sanitariaty (40 tys. zł)

Opłaty:

 • licencyjna: 15 000 zł netto
 • bieżąca: 6% obrotu netto
 • marketingowa: 2% obrotu netto
Podstawowe wymagania sieci

Jeśli cenisz sobie jakość, jesteś przedsiębiorczy masz wystarczający kapitał (lub możesz pozyskać inny sposób finansowania inwestycji) i zapał do bycia własnym szefem zdrowa krowa jest dla Ciebie :)

Informacje o franczyzodawcy
1500STO900 Sp. z o.o.
ul. Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice
518 959 044
franczyza@zdrowakrowa.com
www.zdrowakrowa.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Robert Kuc

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.