Capital Realty

Capital Realty
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Capital to sieć agencji nieruchomości szukająca wyspecjalizowanych partnerów. Cechuje nas innowacyjne podejście do klienta, charakteryzujące się niezawodnością oraz osiągnięciem maksymalnego wyniku finansowego. Dynamiczny rozwój Capital Realty na Litwie jest sukcesem. Udało nam się dojść do wyniku 15 biur w niecałe 3 lata. Umocniło nas to w przekonaniu, że współpraca Capital Realty to właściwa droga.

Historie Franczyzobiorców - Gediminas Jankauskas i Mantas Mikočiūnas

- Kiedy dołączyliśmy do Capital Realty otrzymaliśmy skuteczny system zarządzania bazami danych, który pomagał organizować procesy  dysponowania nieruchomościami. Zarządzanie ofertami jest fundamentem naszej działalności. Dzieki spójnemu systemowi informatycznemu i bazie danych zawierającej wszystkie oferty spędzamy o 80% mniej czasu na obowiązkach biurowych, możemy ten czas poświęcić na obsługę klienta. Co najważniejsze, czas, który zaoszczędziliśmy, poświęcamy naszym kluczowym klientom. Co odzwierciedla się w naszych rosnących przychodach. Nasi agenci otrzymują od nas wsparcie w postaci coachingu oraz profesjonlanych szkoleń, które czynią ich wyspecjalizowanymi agentami. Ogółem w 2014 roku nasze przychody wzrosły o 81%, w roku 2015 nasze przychody wzrosły o 168% i cały czas obserwujemy tendencję wzrostową.

 

Jednostki franczyzowe

14

Zdjęcie punktu systemu
Żaglówka Capital Realty
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Capital dostarcza innowacyjne narzędzia pracy, które pozwalają osiągnąć wyjątkową wydajność i jakość pracy. Opiera on się na unikalnym systemie zarządzania klientami Capital CRM, który pozwala osiągnąć maksymalne wyniki pracy  kupujących i sprzedających przy użyciu minimalnych zasobów czasowych. Capital CRM pomaga brokerom i właścicielom biur przeanalizować i poprawić swoje wyniki pracy. Brokerzy są wyposażeni we wszystkie niezbędne dokumenty i narzędzia marketingowe niezbędne w ich procesie pracy oraz dysponują  zespołem projektantów i fotografów.  Takie innowacyjne a zarazem uniwersalne narzędzia pozwalają na najwyższym standardzie wprowadzić nieruchomość do obrotu, zaoszczędzić czas i skupić się na pracy z klientem , szybko reagować oraz do reprezentować siebie i firmę na wysokim poziomie .

Przewidywana suma inwestycji

10 tys. euro.

Podstawowe wymagania sieci

Dzielnice handlowe, miasto 100 tys. mieszkańców, minimalna wielkość biura 50 m2

Informacje o franczyzodawcy
Capital
+370 626 055 22
povilas.mazuras@capital.lt
www.capital.lt
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Povilas Mazuras

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.