PSH Polish Snail Holding

Polish Snail Holding
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego
PSH - Polish Snail Holding zaprasza osoby zainteresowane nowym perspektywicznym biznesem - założenie i prowadzenie hodowli ślimaka jadalnego z gwarancją skupu wyprodukowanego tuczu oraz gwarancją ceny. Hodowla ślimaka to biznes dla osób związanych z rolnictwem lub posiadających własną ziemię jak również dla tych, którzy planują zmienić dotychczasową karierę zawodową.

Co jest potrzebne do hodowli ślimaków? Ziemia z dostępem do wody, pomieszczenie z energią elektryczną oraz silna motywacja do zaangażowania się w ten biznes.

Dobrą informacją jest otwartość banków na finansowanie tego rodzaju produkcji, istnieją także możliwości pozyskania dofinansowania unijnego lub agencji rolnej.

PSH- Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa.

Chcąc z nami współpracować, podejmujesz współpracę z dużą firmą, działającą w wielu krajach, dysponującą laboratoriami, swoimi sprawdzonymi, najnowocześniejszymi technologiami hodowli, olbrzymim doświadczeniem.

Z firmą pewną i stabilną od 13 lat prowadzącą elitę hodowców. Od lat tworzącą rynek ślimaka w Polsce i Europie, a także w Azji Wschodniej.

Zapraszamy do współpracy i wpólnego zarabiania na ślimakach! Dołącz do grupy setek hodowców, którzy skorzystali z naszego modelu biznesowego.

W skład PSH wchodzą:

 • Dział produkcyjny przetwarzający skupowane ślimaki i produkujący z nich luksusowe dania.
 • Laboratorium badania jakości mięsa.
 • Najnowocześniejsze Laboratorium Ekstrakcji, Separacji  i Oczyszczania śluzu ślimaka.
 • Dział Współpracy i Nadzoru nad Grupami Hodowlanymi PSH.

HelixPro.pl – podmiot zapewniający wsparcie doradcze, odpowiedzialny za szkolenia oraz przygotowanie nowych hodowców do własnej hodowli, konsultant wszystkich zrzeszonych hodowców w Polsce oraz za granicą

Grupa hodowlana – hodowle partnerskie będące pod opieką i nadzorem PSH, współpracujące z PSH na zasadzie umów kontraktacyjnych na skup wyhodowanego tuczu ślimaka. Hodowle partnerskie znajdują się na terenie całego kraju jak i poza granicami Polski. Współpraca z około 300 hodowcami w Polsce, grupą hodowlaną na Litwie skupiającą ok. 100 hodowców, oraz z hodowcami z innych krajów m.in w Bułgarii, na Łotwie, w Czechach, Ukrainie, Niemczech i i innych rynkach w fazie wczesnego rozwoju m.in. RPA i Nigeria.

Jednostki własne

2

Jednostki franczyzowe

156

Zdjęcie punktu systemu
slimak na kasie
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • pełne profesjonalne  szkolenia z zakresu chowu i hodowli ślimaka( teoretyczne i praktyczne);
 • dostęp do platformy e-learningowej „Strefa Hodowcy”;
 • wsparcie w trakcie sezonu hodowlanego;
 • wsparcie konsultantów.
Przewidywana suma inwestycji

Uzależniona od stopnia przygotowania własnej infrastruktury i planowanej wielkości hodowli.

Podstawowe wymagania sieci
 • wysoka motywacja do rozpoczęcia hodowli ślimaka jadalnego;
 • silna motywacja na rozwój w ramach własnej działalności gospodarczej lub rolnej;
 • posiadanie niewielkiego gruntu.
Informacje o franczyzodawcy
Polish Snail Holding Damian Gajewski i wspólnicy sp. j.
ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg
+48 601 167 524
p.piwowarski@polishsnailholding.com
www.polishsnailholding.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Piwowarski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.