Planeta Robotów

Planeta Robotów
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Postaw na pewny biznes!

Planeta Robotów to interaktywne warsztaty z LEGO robotyki dla dzieci i młodzieży. Edukacja to dla nas nie tylko przyswajanie formułek, ale przede wszystkim wprowadzanie każdej teorii w życie. Łączymy naukę z zabawą w jedność oferując atrakcyjny system zajęć opartych na tworzeniu niezwykłych konstrukcji z popularnych klocków LEGO®.

Sprawdzone rozwiązanie

- Planeta Robotów to sprawdzony biznes, który działa! Autorski program warsztatów wyróżnia się wysoką jakością i jest doceniany przez naszych klientów.

- W naszych zajęciach wzięło dotychczas udział ponad 4000 dzieci! Wkładamy dużo serca w to, aby każde z nich było zadowolone <3

- Bogaty know-how pozwala nam na prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie. Posiadamy tylko sprawdzone rozwiązania.

- Szeroki wachlarz usług pozwala na dotarcie do wielu klientów. Urodziny, półkolonie czy warsztaty to tylko niektóre z naszych propozycji :)

Jednostki własne

1

Jednostki franczyzowe

1

Zdjęcie punktu systemu
zajęcia Planeta Robotów
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Co od nas otrzymujesz?

  1. Autorski program warsztatów pozwoli Ci organizować warsztaty, półkolonie, urodziny oraz eventy na najwyższym poziomie!
  2. Podręcznik operacyjny zawierający szczegółowy opis w jaki sposób prowadzić własną filię Planety Robotów.
  3. System szkoleń pozwalający wejść w biznes z kompletną wiedzą. Zarówno dla Ciebie jak i Twojej nowej kadry!
  4. Zestaw grafik dzięki którym z łatwością rozreklamujesz się w swoim regionie. Ulotki plakaty banery czekają Tylko na Ciebie! 
  5. Miejsce na stronie gdzie opublikujesz swoje harmonogramy zajęć oraz dotrzesz do nowych klientów!

Nowoczesny marketing Pomożemy Ci przeprowadzać kampanie marketingowe. Zarówno te bezpośrednie jak i przez np. social media.

Przewidywana suma inwestycji

30-50 tys. zł w zależności od wybranego pakietu startowego.

Podstawowe wymagania sieci

Szukamy osób, które zaangażują się w prowadzenie firmy i będą wkładać w nią dużo serca – tak jak robimy to my. Mile widziane podstawowe umiejętności programistyczne – nie jest to jednak wymóg. 

Informacje o franczyzodawcy
Planeta Robotów s.c.
ul. Rosponda 8, 45-519 Opole
888 357 988
franczyza@planetarobotow.pl
www.planetarobotow.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Kąciak

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.