Zeccer

Zeccer
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Co to jest Zeccer

Zeccer to oprogramowanie, dzięki któremu możemy drukować bezpośrednio z komputera lub aplikacji mobilnej (Android, iOs, Windows Phone) na drukarkach w sieci Zeccer bez konieczności instalowania jakichkolwiek sterowników. W intuicyjny sposób dodajemy pliki do wydruku z dysku, maila czy bezpośrednio z google drive czy dropboksa. Podchodzimy do najbliższej drukarki i jednym kliknięciem wyzwalamy wydruk. Po chwili materiały są gotowe do odbioru.
 

Opis systemu franczyzowego

Zeccer Partner to jedyny w Polsce Mobilny Punkt Drukowania, który można utworzyć w dowolnym miejscu  z dostępem do prądu. Wystarczy połączyć nasze oprogramowanie do drukarki i:

 • poszerzasz ofertę usług w swoim lokalu o możliwość wydruku
 • zarabiasz na wydrukach
 • dostarczasz realną wartość swoim klientom
 • rzeczywisty wyróżnik w ofercie
 • przyciągasz do swojego lokalu nowych klientów

Zeccer działa niezależnie i w żaden sposób nie koliduje z dotychczasową pracą drukarki.

 

Spółka rozwija sieć drukowania w oparciu o punkty własne jak i franczyzowe. Celem strategicznym naszej firmy jest dynamiczny rozwój sieci na terenie Polski jak i Europy. Posiadamy 58 punktów w Polsce i 2 w Niemczech.

Zeccer to najtańsza franczyza na rynku oparta o maszynę. Mobilny Punkt Drukowania można otworzyć na dwa sposoby:

 1. masz już drukarkę (lub kserokopiarkę) - podłączysz ją do naszego systemu i już można drukować,
 2. nie masz drukarki (lub kserokopiarki) - możesz zakupić ją za naszym pośrednictwem (zakup w ratach, leasing, ze wsparciem ze środków unijnych, czy jako pierwszy biznes ze środków powiatowego urzędu pracy, itp.)

Najbardziej preferowane są istniejące punkty sprzedaży dostępne dla klientów indywidualnych jak: agencje pocztowe, ubezpieczeniowe, punkty dostarczania i odbioru przesyłek kurierskich, punkty sprzedaży telefonów i akcesoriów telefonicznych, punkty Lotto, kioski i saloniki prasowe, sklepy papiernicze i księgarnie, sklepy spożywcze typu convenience (małe sklepiki osiedlowe, sieci ajencyjne, itp.). Dobrą lokalizacją są też szkoły średnie i uczelnie, urzędy, stacje paliw czy kawiarnie.

Mobilny Punkt Drukowania można otworzyć w dowolnym miejscu! W galeriach i pasażach handlowych, marketach spożywczych, zarówno dużych sieci jak tych mniejszych. Mobilny Punkt Drukowania standardowo zajmuje 0,7 m2 powierzchni (duża maszyna ksero) ale też mała drukarka laserowa (kolorowa) sprawdzi się w innych miejscach jako uzupełnienie prowadzonej już działalności (zajmuje ona jeszcze mniej miejsca).

Na przestrzeni 10 lat liczba wydruków wciąż utrzymuje się na podobnym poziomie. Natomiast znacznie mniej drukuje się w domu. Spada sprzedaż drukarek domowych. Jednak potrzeba pozostaje, dlatego ludzie coraz więcej drukują w mieście (punkty druku). Idea Zeccera zakłada stworzenie ogólnodostępnej sieci drukarek zlokalizowanych “tuż za rogiem”. Rozwijaj z nami sieć bezobsługowych punktów druku.

Jeśli masz dużą liczbę drukarek lub chcesz udostępnić również skanowanie i kserowanie napisz do nas, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.

 

„Wygodne drukowanie w wielu punktach miasta. Zeccer to najprostszy sposób na wydruk - szybko, wygodnie i bez kolejek. Zapomnij o punktach ksero. Zlecaj pliki z komputera lub telefonu. Masz go zawsze pod ręką”.

Jednostki własne

40

Jednostki franczyzowe

15

Zdjęcie punktu systemu
Zeccer
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Co zyskujesz zostając naszym Partnerem:

 • urządzenie Zeccer Partner (NUC),
 • pomoc w zakupie drukarki (kserokopiarki),
 • obudowa kserokopiarki (opcjonalnie, możliwość dodatkowego zarabiania na reklamie umieszczonej na obudowie),
 • dedykowaną wizytówkę w aplikacji Zeccer,
 • pakiet marketingowy,
 • wsparcie techniczne przez telefon i email.
Przewidywana suma inwestycji
 1. Opłata inicjacyjna: od 1200 zł netto,
 2. Opłata miesięczna od: 129 zł netto.
Podstawowe wymagania sieci

Kto może zostać naszym Partnerem, kogo szukamy:

 • prowadzi lub zamierza prowadzić działalność gospodarczą,
 • szuka nowych możliwości rozwoju i zdobycia realnej niezależności finansowej,
 • jest gotowy zainwestować w przyszłościowy biznes.
Informacje o franczyzodawcy
Zeccer Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 16h, 53-609 Wrocław
rafal@zeccer.pl
www.zeccer.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Jastrzębski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.