Cools

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Oferujemy hibernowane w ciekłym azocie w temperaturze -195,8 C lodowe kuleczki na bazie śmietany i kuleczki ze świeżo wyciskanych soków. Hibernowane kuleczki po raz pierwszy na świecie zostały wyprodukowane z naturalnych składników. 

Fabryka w Długosiodle jest jedyną w Polsce i jedyną na świecie, która wykorzystuje technologię kriogeniczną do produkcji naturalnych, zdrowych kuleczek lodowych. 

Lody Cools w sezonie letnim 2016 są nowością na rynku europejskim. Moc kolorów i smaków kuleczek lodowych w kubeczku z łyżeczką, to nasz sposób na degustację lodów. Kosmiczna forma i oryginalna gama smakowa to rewolucja na rynku. 

Najwyższa jakość lodów możliwa jest tylko dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji oraz użyciu najlepszych, naturalnych składników. 

Idealna lokalizacja punktów sprzedaży to galerie handlowe, kina, miejsca o natężonym ruchu pieszym takie jak pasaże, główne ulice, deptaki oraz ZOO, parki wodne, duże place zabaw dla dzieci, baseny, obiekty sportowe, imprezy na świeżym powietrzu takie jak koncerty, zawody, festyny oraz plaże i główne ulice w miejscowościach turystycznych. 

Proponujemy także dostawę lodów na wesela, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.

Smaki hibernowanych kuleczek lodowych: 

1. Hibernowana baza śmietanowa o sześciu podstawowych smakach: 

 • waniliowym;
 • bananowym;
 • czekoladowym;
 • truskawkowym;
 • waty cukrowej;
 • gumy balonowej.

2. Hibernowany świeżo wyciśnięty sok, naturalnie mętny, niewyprodukowany z koncentratu, niepasteryzowany wzbogacony o błonnik z cykorii:

 • jabłkowy;
 • pomarańczowy;
 • ananasowy;
 • grejpfrutowy.

JEDNOSTKI WŁASNE

5

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Cools Group oferuje zainteresowanym współpracą:

 • udostępnienie firmowej specjalistycznej lodówki niskotemperaturowej (o temperaturze – 36 C wymaganej do przechowywania kriogenicznych kuleczek lodowych) z niezbędnym wyposażeniem potrzebnym przy sprzedaży bezpośredniej;
 • transport kulek lodowych pakowanych w workach po 1.80 kg przewożonych w pudełkach styropianowych w suchym lodzie na adres odbiorcy – koszty po stronie producenta;
 • koszt jednego jednorazowego kubeczka dla odbiorcy netto – 0,25 zł;
 • koszt jednej jednorazowej łyżeczki dla obiorcy netto – 0,05 zł;
 • koszt jednego worka 1.80 kg hibernowanych kuleczek lodowych dla odbiorcy netto – 114 zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zapraszamy do wspólpracy zarówno osoby posiadające własny lokal czy też miejsca w galeriach handlowych jak i tych którzy pragną wraz z nami rozwinąć własną działaność od podstaw. Liczy się dla nas zapał i zaangażowanie w budowę własnego biznesu opartego na współpracy z nami.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Cools Group Sp. z o.o.

ul. Polna 17, 07-210 Długosiodło

+48 692 490 550

info@coolsgroup.com

www.coolsgroup.com

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Krzysztof Ciuhak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Cools.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.