Frankie’s

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Frankie’s to koncept pochodzący ze Skandynawii, który skupia się przede wszystkim na zdrowym stylu życia. Pierwszy nasz Juice Bar – sokarnia charakteryzująca się miejskim, nowoczesnym designem, powstał ponad cztery lata temu we Wrocławiu, w danym momencie był to jedyny taki lokal w Polsce.

Naszą specjalnością są głównie soki oraz koktajle owocowe, w menu znaleźć można około 25 rodzai. Poza tradycyjnymi świeżo blendowanymi sokami owocowymi można tu znaleźć koktajle z Super Foods, takimi jak: acai, jagody goji, guarana, woda kokosowa, a także koktajle proteinowe. We Frankie’s dużą popularnością cieszą się rownież świeżokrojone sałatki oraz kanapki. W sezonie zimowym proponowane są także soki na ciepło, tak zwane Hot Juice’s, jak np.: Apple Pie czy Sudsy, które nie tylko świetnie smakują, ale również rozgrzewają cały organizm. Produkty Frankie’s nie są wzbogacane cukrem, bądz innymi substancjami konserwującymi. Składniki dobierane są tak, żeby produkt posiadał jak największe walory odżywcze dla organizmu.

Obecnie lokale Frankie’s znaleźć można w czterech punktach we Wrocławiu, Krakowie, Olsztynie, w centrum Warszawy przy ulicy Nowy Świat, od października w Poznaniu, w drugiej w Polsce pod względem wielkości galerii Posnania.

Frankie’s to miejsce dla osób ceniących przede wszystkim zdrową żywność, zarówno na spotkania z przyjaciólmi, z rodziną bądź spotkania biznesowe. 

JEDNOSTKI WŁASNE

5

Warszawa, ul. Nowy Świat 6/12,
Wrocław, ul. Wita Stwosza 57,
Wrocław, Galeria Handlowa Renoma, ul. Świdnicka 40,
Wrocław, ul. Szczytnicka 54/1B,
Kraków, ul. Stolarska 11

 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4+5 w przygotowaniu

Olsztyn, Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26,
Wrocław, Galeria Handlowa Magnolia Park, ul. Legnicka 58,

Poznań, Avenida, ul. Matyi 2,
Poznań, Posnania, ul. Pleszewska 1

W przygotowaniu:

Galeria Północna, ul. Światowida 17, Warszawa
Polna Corner, ul. Polna 40, Warszawa
Koneser, ul. Ząbkowska, Warszawa
Art Norblin, ul. Żelazna 51/53, Warszawa
Wroclavia, ul. Sucha 1, Wrocław

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Osobie podpisującej z nami umowę franczyzową oferujemy trzy stopniowy pakiet działań:


1. Wybór lokalizacji/ urządzenie lokalu
Wybór odpowiedniej lokalizacji to dla nas jeden z najistotniejszych składowych prosperującego biznesu. Dokładnie analizujemy wszelkie czynniki wpływające na wybór lokalu. Doradzamy biorąc pod uwagę zarówno koszty wynajmu, prowadzenia działalności, jak i usytuowania oraz potencjału otoczenia. Następnie przekazujemy kontakty do naszych architektów, którzy pomogą urządzić lokal. Kiedy wszystkie prace są już zakończone, przechodzimy do drugiej częsci programu.

2. Trening pracowników

W tej części skupiamy się głównie na szkoleniu pracowników na bazie naszego autorskiego programu “Juice Academy”. Uczymy od podstaw jak odpowiednio serwować nasze produkty, dbamy o właściwą obsługę klienta. W tej części szkolenia przekazujemy również kontakty do naszych dostawców, z którymi mamy wynegocjowane lepsze ceny. Naszą bezpośrednią pomocą służymy przez pierwszy miesiąc od otwarcia lokalu tak, żeby zapewnić własciwy start.

3. Nauka monitorowania działalności

Kiedy już lokal zostanie otwary, przekazujemy wiedzę jak skutecznie monitorować dzienne operacje. W tym celu korzystamy z naszego systemu IT, który daje pełen podgląd działalności.
Dodatkowo wspieramy nasze lokale działaniami marketingowymi m.in na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, za które nie pobieramy dodatkowych opłat. Udzielamy pomocy naszych grafików oraz dostarczamy kontakty do wszelkich dostawców naszych produktów. Poza kosztem inwestycji, jedyna opłata jaką pobieramy to 5% od całkowitej sprzedaży. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przybliżony koszt inwestycji to 200-400 tys. złotych (zależna od wielu czynników takich jak lokalizacja, wielkość lokalu, stanu wyjściowego lokalu).

Opłata wpisowa 10 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Przy wyborze franczyzobiorcy przede wszystkim ważna jest dla nas osoba stojąca za projektem. Wierzymy, że ludzki kapitał to to, co napędza sukces. Chcemy być pewni, że nasza marka będzie dobrze reprezentowana, dlatego liczy się dla nas pasja, zaangażowanie, osobowość, wtedy przekazujemy nasz koncept i rozpoczynamy nową współpracę.
Lokal pod inwestycje powinien mieć od 60 do 100 m2, w przypadku jego braku oferujemy wsparcie w poszukiwaniu. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Frankies Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 16, 50-149 Wrocław

+48 609 775 151

pr@frankies.pl

www.frankies.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Katarzyna Czereda

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Frankie’s.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.