Leonidas

Leonidas
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Leonidas jest producentem belgijskich czekoladek od ponad 100 lat znanym na całym świecie. Ponad milion pralinek dziennie jest produkowanych w fabryce w Brukseli i następnie rozsyłanych do Paryża, Amsterdamu, Tokio, Nowego Jorku, Madrytu i do innych miejsc na wszystkich kontynentach. Marka Leonidas dysponuje ponad 1200 sklepami i eksportuje do ponad 40 państw poprzez swoich lokalnych dystrybutorów.

Leonidas to też synonim najlepszej jakości tego, czym jest prawdziwie belgijska czekolada: jedynie produkty najwyższej jakości wchodzą w skład pralinek Leonidas: świeże masło, śmietana, najlepsze tureckie orzechy laskowe, wiśnie Morello z francuskiego regionu Perigord, włoskie migdały, pomarańcze z hiszpańskiej Walencji.. to jedynie kilka ze starannie dobieranych składników. Leonidas jest ponadto jednym z niewielu producentów świeżej belgijskiej czekolady dzięki naturalnym, świeżym składnikom swoich receptur. Produkty marki Leonidas są przygotowywane na bazie składników, które nigdy nie były zamrażane i z czekolady 100% kakao.

Dowód najwyższej jakości swoich czekoladek, Leonidas jest jednym z oficjalnych dostawców belgijskiego dworu królewskiego.

Jednostki własne

40

Jednostki franczyzowe

1160 

Zdjęcie punktu systemu
Leonidas kolaż
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Swojemu przyszłemu partnerowi firma Leonidas oferuje:

  • rozpoznawalną i szanowaną na całym świecie markę,
  • rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem,
  • wsparcie operacyjne w funkcjonowaniu sklepów,
  • ciągłą dostawę świeżych produktów,
  • status krajowego dystrybutora.
Przewidywana suma inwestycji
  • opłat licencyjnych nie ma,
  • należy przewidzieć około 40-50 tys. euro (minimum 200 tys. zł) na otwarcie full dedicated store.
Podstawowe wymagania sieci

Leonidas planuje rozwinąć swoją obecność na polskim rynku przy wsparciu wiarygodnego i doświadczonego partnera, który będzie w stanie rozwijać markę Leonidas opierając się na modelu współpracy sprawdzonym w innych krajach, zapewniając jej prestiżowy wizerunek i gwarantując profesjonalne zarządzanie sprzedażą i sklepami.

Informacje o franczyzodawcy
Confiserie Leonidas SA
ul. Feldmana 4/7, 31-130 Kraków
(+48) 503 848 911
(+48) 12 423 47 02
mszmelter@valians-international.com
www.leonidas.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marta Szmelter

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.