Straetus

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą z talentem sprzedawcy i chcesz dalej się rozwijać nie inwestując wielkich pieniędzy to franczyza Straetus jest propozycją dla Ciebie.

Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i wytrwałość.
Co robimy?
Pomagamy firmom w lepszym zarządzaniu pieniędzmi od momentu wystawienia faktury.
Pracujemy głównie z małymi i średnimi firmami wykorzystując wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie grupy Straetus.

Rozpoczynając działalność w Holandii w 2009 roku, Straetus w krótkim czasie zbudowała organizację o międzynarodowym zasięgu, liczącą dziś 67 agentów w Europie, Stanach Zjednoczonych, Izraelu i RPA

Grupie Stratus zaufało 7 500 klientów, ponieważ jak mówi Emile Spruijt, założyciel i prezes Straetus  „Straetus daje małym i średnim firmom realną korzyść poprzez poprawienie płynności i umożliwienie zarządom koncentracji na prowadzeniu biznesu, poprawiając tym samym ich wzrost i rentowność”

Plan rozwoju w Polsce przewiduje rozbudowę sieci agencji franczyzowych w dużych i średnich miastach, stawiając na lokalność usług i bezpośredni kontakt z klientami i ich kontrahentami

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Wsparcie w planowaniu i uruchomieniu Twojego biznesu
  • Niski koszt wejścia w model franczyzowy, szybki zwrot z inwestycji

Oferujemy:

  • Szkolenia z umiejętności sprzedażowych i windykacyjnych każdorazowo dopasowane do Twoich umiejętności i dotychczasowego doświadczenia
  • Elastyczność modelu operacyjnego: dostajesz gotowe procesy, które możesz wykorzystać, dostosować lub stworzyć od nowa wg Twoich potrzeb oraz Twoich klientów.
    Również to Ty ustalasz finalne ceny.
  • Wsparcie marketingowe: dodatkowa promocja centralna, marki i naszych usług
  • Możliwość pozyskania wyselekcjonowanych leadów sprzedażowych
  • Elastyczne i sprawdzone oprogramowanie: pozwala na szybkie rozpoczęcie współpracy, automatyzację zadań i koncentrację na pracy z klientami

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

11 tys. zł jednorazowej opłaty za licencję


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Stabilne łącze internetowe 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Straetus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Spółka Komandytowa

Ul. Klimczaka 5/95, 02-797 Warszawa

m.pietuszynski@straetus.pl

www.straetus.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Mariusz Pietuszyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Straetus.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.