Tom Tailor

Tom Tailor
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Tom Tailor to międzynarodowa grupa odzieżowa obecna w ponad 40 krajach na całym świecie.

Oferta marki obejmuje kilka linii produktowych – TOM TAILOR, TOMTAILOR DENIM, TOM TAILOR CONTEMPORARY - skierowanych do różnych grup odbiorców.

Każda z linii charakteryzuje się unikalnymi cechami wyróżniającymi ją pośród oferty marki.

Wszystkie te linie łączą osoby, do którym produkty marki są dedykowane: To ludzie pewni siebie, ceniący jakość, styl a jednocześnie wybierający produkty wyróżniające się atrakcyjną ceną.

Niezależnie od wieku odbiorcy, produkty wszystkich linii Tom Tailor pozwalają swoim użytkownikom poczuć się pewnie, wyjątkowo i atrakcyjnie ze względu na modne i lifestylowe stylizacje, które oferuje im marka.

Zdjęcie punktu systemu
witryna sklepu Tom Tailor
Informacje o franczyzodawcy
GPoland Group Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 104; 01-302 Warszawa
(0 22) 824 34 41
gpoland@gpoland.com.pl
www.gpoland.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Wasiucionek, Dyrektor Handlowy

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.