Kiełbaskowo

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Firma Lodostrefa przedstawia nowy sieciowy koncept gastronomiczny Kiełbaskowo.

Kiełbaskowo to nowoczesne punkty gastronomiczne, stacjonarne oraz food trucki, serwujące na bieżąco grillowane kiełbaski własnej produkcji w wypieczonych bułkach wg specjalnej receptury.

Oferowane przez nas bardzo wysokiej jakości produkty przygotowane są tylko ze świeżych półpropduktów polskiego pochodzenia.

Budowę sieci opieramy na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu struktury sieci Lodostrefa, posiadającej swoje punkty w Polsce i poza granicami (ok 100 punktów)

JEDNOSTKI WŁASNE

3 - Łódź, Oleśnica, Legnica

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2 - Chełm, Zamość

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

System franczyzowy jaki wdrożyliśmy zwalnia naszych współpracowników ze wszystkich obowiązków ciążących na przedsiębiorcy podczas uruchomienia punktu.

Otwierając z nami kolejne punkty Kiełbaskowo nasi franczyzobiorcy otrzymują pełne wsparcie teoretyczne, praktyczne oraz techniczne.

Naszym partnerom oferujemy:

 • kompletnie wyposażony pawilon gotowy do prowadzenia działalności,
 • -sprawdzoną recepturę produktów,
 • kompleksowe zaopatrzenie,
 • pomoc przy uzyskaniu niezbędnych pozwoleń (sanepid, urzędy),
 • kompleksowe szkolenia,
 • 100% wsparcie na każdym etapie działania.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • brak opłaty licencyjnej,
 • brak opłaty marketingowej,
 • miesięczna opłata franczyzowa 500 zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • osobisteg zaangażowanie,
 • otwartość na know how franczyzobiorcy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Kiełbaskowo J.Misiakowska, Ł.Jabłonowski s.c.

Gałczyńskiego 16, 58-500 Jelenia Góra

791071977, 535131130

biuro@kielbaskowo.pl

www.kielbaskowo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Joanna Misiakowska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kiełbaskowo.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.