Boutique Bielizny

Boutique Bielizny
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Boutique Bielizny to pierwsza w Polsce franczyzowa sieć sklepów multibrandowych oferujących damską bieliznę w segmencie Premium i Premium+.

Nasza marka wyróżnia się dbałością o kobiece piękno, które pozostaje w zgodzie z własnym ciałem, w każdym rozmiarze i na każdym etapie dojrzałości. Ważny jest też dla nas komfort, profesjonalne dopasowanie bielizny oraz zdrowie intymne klientek. 

Każdy salon Boutique Bielizny to świat tworzony przez osobę, która sięgnęła po swój sukces!

Jednostki franczyzowe

5, 3 – Warszawa, 1- Poznań, 1- Przemyśl 

Zdjęcie punktu systemu
sklep Boutique Bielizny
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Sprawdzony koncept sklepu, wsparcie i asysta w działaniach od pomysłu do otwarcia sklepu, pakiet szkoleń (dobór bielizny, sprzedażowe, prowadzenia biznesu), pakiet systemów (ERP, lojalnościowy, bonów podarunkowych), możliwość podpięcia do sklepu www, korzystniejsze warunki cenowe na zakup towaru względem standardowych odbiorców hurtowych, dłuższe terminy płatności względem standardowych odbiorców hurtowych. Wszystkie materiały POS są finansowane przez centralę (torebki papierowe, ulotki, certyfikaty, plakaty). Witryny i Visual Marchendising organizowane i finansowane przez centralę. Centrala finansuje ogólnopolskie reklamy. Wsparcie IT.

Przewidywana suma inwestycji

Opłata licencyjna wynosi 5% od obrotu. Nie ma stałych miesięcznych opłat.

Min. Kwota inwestycji 100 tys. zł.

Podstawowe wymagania sieci

Miasto powyżej 60 tys, mieszkańców.

Informacje o franczyzodawcy
AB OVO Lingerie SA
ul. Jutrzenki 111, 02-231 Warszawa
22 300 50 33
22 398 36 91
franczyza@abovolingerie.com
www.boutiquebielizny.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mateusz Szewczyk

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.