Regatta

Regatta
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Masz szansę stać się częścią systemu franczyzowego firmy Regatta, najbardziej rozpoznawalnej brytyjskiej firmy odzieżowej w dziedzinie sportu, turystyki i outdooru.

W twoim sklepie znajdą się produkty następujących marek:

Regatta Great Outdoors

To najpopularniejsza brytyjska marka odzieży dla lubiących aktywny wypoczynek, dostępna w ponad siedemdziesięciu krajach świata. Znana jest z tworzenia wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Odzież dostępna jest w bardzo szerokiej rozmiarówce: damskie modele od 32 do 60, męskie od XS do 7XL, również odzież dla niemowląt i kolekcja dla młodzieży. Wszystko po to, by umożliwić, jak najszerszemu gronu osób korzystanie z uroków świata „bez sufitu”. Regatta zdobyła popularność, oferując modele o wysokich parametrach i dopracowane technicznie. Siedziba główna firmy znajduje się w Anglii, w Trafford Park (Manchester). W 2016 roku firma otrzymała prestiżową Queen's Awards for Enterprise (Królewską Nagrodę Przedsiębiorczości) – najważniejszą, oficjalną nagrodę na rynku brytyjskim, przyznawaną corocznie od 1965 roku firmom i organizacjom handlowym za wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacji i rozwoju handlu międzynarodowego.

To marka pierwszego wyboru dla osób, ceniących wysoką jakość i sportową modę za rozsądną cenę.

Dare 2b

To brytyjska marka, której początki sięgają 2000 roku. Charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży: dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia, wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę, oferowane jednak w przystępnych cenach. Odzież dla każdego, dostępna w bardzo szerokiej rozmiarówce.

Produkty Dare 2b powstają w ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny sportu. Marka Dare2b obecna jest w ponad 60 krajach na świecie.

Craghoppers

Od ponad 50 lat Craghoppers zajmuje się produkcją odzieży dla podróżników i poszukiwaczy przygód docierających w najdalsze zakątki świata, gdzie poddają ją najpoważniejszym sprawdzianom i testom. Początki firmy sięgają 1965 roku. Wtedy to grupa zapaleńców z West Yorkshire w Anglii zaczęła poszukiwania materiałów do projektowania ubrań, które miały wytrzymać warunki panujące podczas wyprawy na Mount Everest. Wyprawa zakończyła się powodzeniem, a dalszy rozwój firmy to produkcja odzieży dla podróżników i poszukiwaczy przygód odpowiednich na każdą porę roku i przystosowanych do różnych stref klimatycznych.

Nasz system franczyzowy jest oparty na  tradycyjnych zasadach. Decydując się na współpracę masz zagwarantowane przekazanie podstawowej wiedzy „know-how” oraz opiekę i pomoc w przebudowie i przekształceniu lokalu, któremu nadajemy niepowtarzalny charakter. Możesz również liczyć na wsparcie handlowe, doradztwo w zakresie promocji sklepu oraz jego działalności operacyjnej.

Jednostki własne

W Polsce posiadamy: 11 (m.in.: Kraków, Warszawa, Poznań, Łódź, Sosnowiec, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Białystok).

Jednostki franczyzowe

100

Zdjęcie punktu systemu
wnętrze sklepu Regatta
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • Weryfikacja lokalizacji i lokalu zaproponowanego przez klienta;
 • Pomoc w przygotowaniu projektu lokalu zgodnie ze standardem Regatta Store;
 • Brak opłat licencyjnych;
 • Atrakcyjne warunki handlowe;
 • Zatowarowanie sklepu oraz zarządzanie stanem magazynowym;
 • Projekt i wykonanie brandingu punktu handlowego;
 • Wsparcie marketingowe;
 • System szkoleń;
 • Stała opieka Regionalnego Przedstawiciela;
 • System IT;
 • Prawo do używania logo marki;
 • Termin otwarcia sklepu to ok. 3 miesiące od momentu podpisania umowy franczyzowej.
Przewidywana suma inwestycji
 • Brak opłaty licencyjnej
 • Minimalny koszt inwestycji wraz z wyposażeniem sklepu wynosi 100 tys. zł i w zależności od stanu lokalu zgodnie ze standardem Regatta wynosi od 300 do 450 euro/m2
Podstawowe wymagania sieci
 • Przygotowanie lokalu wg standardu Regatta Store
 • Lokal o powierzchni 80 - 150 m2
 • Preferowana lokalizacja to centra handlowe oraz ulice handlowe w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców
 • Posiadanie prawa do lokalu – własność lub najem.
Informacje o franczyzodawcy
Regatta Polska Sp. z o.o.
ul. Częstochowska 5, 32-085 Modlnica
(+48) 698 660 086
sbogucki@regatta.com
www.regatta.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sławomir Bogucki

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.