Konopny Sklep

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Konopny sklep jest jednym z większych dystrybutorów artykułów na bazie oleju konopnego i CBD w Polsce. Sklep oferuję produkty kosmetyczne z olejem konopnym, żywność z konopi oraz oleje i pasty z CBD. Produkty pochodzą z konopi gatunku Cannabis Sativa, które nie zawierają substancji psychoaktywnej THC. W związku z coraz większym zainteresowaniem oraz większą świadomością społeczną o dobroczynnym działaniu konopnych produktów poszukujemy osób do współpracy. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

0

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy wsparcie partnerów franczyzowych poprzez:

  1. Pomoc w przygotowaniu lokalu;
  2. Sukcesywne szkolenie franczyzobiorcy;
  3. Know-how produktowy i sprzedażowy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  1. Opłata licencyjna 30 tys. zł;
  2. Pakiet startowy produktów 15 tys zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  1. Lokal z węzłem sanitarnym o powierzchni około 20 m2;
  2. Centra dużych miast.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Flawonoid Piotr Stasiukiewicz

ul. Zielonogórska 34/19, 15-674 Białystok

531 206 029

Info@konopnysklep.com.pl

www.konopnysklep.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Tomasz Stasiukiewicz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Konopny Sklep.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.