Kołacz na okrągło

Kołacz na okrągło
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się siecią gastronomiczną street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na okrągło.

Franczyza „Kołacz na okrągło” jest siecią mobilnych punktów sprzedaży kołaczy. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych. Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu.

Jednostki własne

5

Jednostki franczyzowe

73

Zdjęcie punktu systemu
Kołacz na okrągło wizualizacja
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Franczyza „Kołacz na okrągło” została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny biznes. Oferowany przez nas koncept to „Franczyza pod klucz”, co oznacza, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kołaczy, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania, pozyskania lokalizacji, szkolenia, dostarczenia w pełni wyposażonej przyczepy z piecem do wypieku kołaczy, marketingiem, serwisem, kompleksowym zaopatrzeniem towarowym z dostawą, czy rozwiązaniami księgowymi.

Przewidywana suma inwestycji
  • Brak opłaty licencyjnej;
  • Brak opłaty marketingowej;
  • Opłata franczyzowa od 200 zł;
  • Minimalna kwota inwestycji: 10 tys. zł. 
Podstawowe wymagania sieci

Od Franczyzobiorców oczekujemy:

  • przedsiębiorczości;
  • posiadania wymaganego kapitału początkowego;
  • ukończenia szkoleń;
  • przestrzegania wewnętrznych procedur firmy. 
Informacje o franczyzodawcy
Sweet Gallery Spółka Cywilna
Ul. Powstańców Warszawy 124/149 01-466 Warszawa
+48 574 477 177
krzysztof.borowiec@lodolandia.pl
www.kolacznaokraglo.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Borowiec

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.