Stempleks.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Na rynku działamy ponad 5 lat, początkowo na rynku Wrocławskim. W sieci działa z sukcesem ponad 130 placówek. Obecnie chcemy przenieść sukces z Wrocławia na resztę kraju. W naszych punktach partnerskich klienci mogą wykonać zlecenia na wykonanie pieczątek, wizytówek, ulotek a także przegrania materiału ze starych kaset video do wersji cyfrowej np. DVD. Gwarantujemy dostawę zleceń w ciągu 24 godzin. Nie pobieramy żadnych opłat za oznakowanie, dostawę i odbiór zleceń czy materiały reklamowe.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

132

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Korzystanie z silnej i rozpoznawalnej marki;
 • atrakcyjny system prowizyjny;
 • sprawdzony w praktyce model biznesowy;
 • przeszkolenie i pomoc w oznakowaniu punktu Stempleks.pl;
 • wsparcie i stała opieka przedstawiciela Stempleks.pl w całym okresie współpracy, a także umieszczenie w celach marketingowych danych tele- adresowych partnera na firmowej stronie Stempleks.pl oraz Vhs-copy.pl;
 • wspólne akcje marketingowe;
 • stabilność i bezpieczeństwo współpracy;
 • wyposażanie nieodpłatne Punktu Partnerskiego  w niezbędne materiały reklamowe (plakaty, ulotki, oznakowanie dodatkowe).

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Do prowadzenia Punktu Partnerskiego nie jest wymagana żadna inwestycja, ani koncesja na usługi poligraficzne. Nie pobieramy żadnych opłat licencyjnych!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Prowadzenie działalności gospodarczej, lub gotowości do jej założenia;
 • posiadanie lokalu na potrzeby prowadzenia punktu Stempleks.pl, w którym prowadzisz już jakąś działalność lub chęć jego wynajmu dla potrzeb prowadzenia punktu;
 • gotowość do pracy w oparciu o standardy funkcjonujące w Stempleks.pl;
 • umiejętność organizacji pracy własnej, zaangażowania i dyspozycyjności;
 • wysoka kultura osobista.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Stempleks.pl

Komandorska 147, Wrocław

606 901 025

biuro@stempleks.pl

www.stempleks.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Jerzy Jantoń

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Stempleks.pl.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.