Little Caesars Pizza

Little Caesars
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Little Caesars - trzecia co do wielkości na świecie. Również jest to najszybciej rozwijająca się sieć pizzerii w Stanach Zjednoczonych. 

Pierwszy lokal z szyldem Little Caesars otwarto w USA w 1959 roku jako rodzinnie zarządzany biznes. Dziś sieć pizzerii Little Caesars ma lokale we wszystkich 50 stanach USA i w ponad 20 krajach na świecie. W Stanach Zjednoczonych przez 9 lat z rzędu była wyróżniana wśród sieciowych lokali szybkiej obsługi tytułem „Best value”

Little Caesars rozpoczyna ekspansję w Europie. Marka szuka franczyzobiorców (osób indywidualnych lub spółek), które chciałyby wprowadzić nowy brand na polski rynek. Firma jest też otwarta na możliwość współpracy z już działającymi na polskim rynku niewielkimi sieciami pizzerii lub innego rodzaju lokalami gastronomicznymi, które byłyby zainteresowane dołączeniem do Little Caesars. 

Jednostki własne

500+

Jednostki franczyzowe

4500+

Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
  • Szkolenia: szkolenie wstępne oraz szkolenia bieżące dla franczyzobiorcy i jego personelu.
  • Usługi architektoniczne, projektowanie lokalu.
  • Wsparcie marketingowe: planowanie wszystkich działań marketingowych, w tym związanych z otwarciem pizzerii, bieżące materiały marketingowe.
  • Ciągły rozwój linii produktowej dopasowanej do potrzeb klientów.
  • Skuteczne wsparcie w trakcie prowadzenia firmy: przy doborze najlepszych dostawców, optymalizacji kosztów, wdrożeniu innowacji.
Podstawowe wymagania sieci
  • Doświadczenie w sektorze usługowym lub gastronomicznym.
  • Dobra znajomość lokalnego rynku.
  • Dostęp do atrakcyjnych lokalizacji (powierzchnia pizzerii Little Caesars wynosi około 90-130 m2, ale, jeżeli jest to konieczne, koncepcja może być dostosowana do mniejszych powierzchni (ok. 65 m2).
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami zagranicznymi. 
  • Znajomość języka angielskiego.

Informacje o franczyzodawcy
Little Caesar Enterprises, Inc.
2211 Woodward Ave., Detroit, MI 48201, USA
+48 570 375 447, +48 (22) 560 80 36
lsidelnyk@franchising.pl
franchise.littlecaesarsinternational.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Liliya Sidelnyk

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.