Mobile Workwear

Mobile Workwear
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Mascot International poszukuje franczyzobiorców do Mobile Workwear – Mobilna Odzież Robocza

Mascot International A/S to duńska firma rodzinna, która poszukuje franczyzobiorców do nowej koncepcji w Polsce, Mobile Workwear (Mobilna Odzież Robocza).

Mascot International produkuje odzież roboczą i obuwie ochronne. Firma została założona w 1982 roku i aktualnie zatrudnia 2300 osób. Produkty Mascot są sprzedawane w Europie i na całym świecie.
Mascot jest liderem na rynku w Danii i ma silną pozycję na wielu europejskich rynkach, posiada unikalny systemem logistyczny o bardzo wysokiej niezawodności dostaw i do tego dostawy w ciągu 4-5 dni.

Jako jedna z niewielu firm produkcja Mascot ma certyfikat SA 8000 co jest dokumentacją o społecznej odpowiedzialności / CSR.

Mobile Workwear to mobilny showroom (salon wystawowy), czyli samochód dostawczy z reprezentatywnym wyborem odzieży i obuwia ochronnego Mascot.

Franczyzobiorca wyszukuje i kontaktuje się z firmami w branżach, które korzystają z odzieży i obuwia wysokiej jakości, a następnie odwiedza wyszukane firmy w celu prezentacji kolekcji, gdzie pracownicy mogą zobaczyć i przymierzyć odzież i obuwie.

Więcej informacji na temat Mascot International, oferowanych produktów oraz Mobile Workwear (samochód dostawczy) poniżej:

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

Jednostki własne

8

Jednostki franczyzowe

2

Zdjęcie punktu systemu
Mobile Workwear
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Korzyści dla franczyzobiorcy:

 • Nie ma magazynu;
 • Bezpośrednie dostawy od Mascot do klienta (firmy) poprzez elektroniczne zamówienie;
 • Niskie koszty początkowe i niskie koszty eksploatacji;
 • Wszystkie narzędzia marketingowe do sprzedaży, do rozwoju Twojej firmy;
 • Pełne szkolenie i wsparcie;
 • W pełni urządzone i wyposażone mobilne showrom (samochód dostawczy);
 • Własny rejon sprzedaży - blisko miejsca zamieszkania.
Przewidywana suma inwestycji
 • 5-letnia odnawialna umowa franczyzowa;
 • Nakład inwestycji 5-6 tys. euro;
 • Umowa leasingowa na samochód dostawczy oraz poręczona przez bank gwarancja bankowa na 13 tys. euro (zabezpieczenie powierzonego towaru).
Podstawowe wymagania sieci
 • Źródłem sukcesu Mascot jest motto "tested to work" (sprawdzone w pracy).
 • Oczekujemy, że franczyzobiorca doceni wysoką jakość odzieży roboczej, ale nie wymagamy doświadczenia branży odzieży roboczej – gwarantujemy szkolenie.
 • Najważniejsze dla powodzenia w biznesie jest motywacja franczyzobiorcy do posiadania własnej firmy, chęć bycia niezależnym w swoim rejonie, ambicja oraz chęć korzystania z naszej silnej marki, doświadczenia i produktów.
Informacje o franczyzodawcy
Mascot International A/S
Julsøvej 100, 8600 Silkeborg, Dania
+45 8724 4863
pep@mascot.dk
www.mascot.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Peter Postawa - kontakt w języku polskim

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.