Julia Janus

Julia Janus
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Julia Janus to modowa i lifestyle’owa marka dla kobiet i mężczyzn. Nasze projekty cechuje nowoczesny, miejski styl doskonale dopasowujący się do każdej sylwetki. Wierzymy, że stylu nie definiuje wiek ani rozmiar. Piękno jest wtedy, kiedy jesteś sobą.

Projekty są dla wszystkich, którzy czują się wolni, nieograniczeni duchem miasta.

Tworzymy unikalną odzież, wyroby skórzane i akcesoria, biżuterię, elementy wystroju wnętrz do użytku codziennego, w duchu XXI wieku.

Współpracujemy z wieloma utalentowanymi jubilerami, projektantami, artystami tworzącymi w szkle i ceramice, pisarzami oraz muzykami. Zespół ten niezmiennie poszukuje nowych inspiracji. Nasze kolekcje prezentujemy w wystylizowanej przestrzeni jadalnej.

Projekty sklepów cechują naturalne materiały z kompletnym wyposażeniem oraz meblami stworzonymi przez Julia Janus. W każdym salonie marki znajduje się długi, reprezentacyjny stół z pełnym wystrojem stworzonym przez Julia Janus tj. naczynia, akcesoria).

Najnowsza kolekcja jest wyeksponowana wokół łącząc dwa elementy: twórczego stylu życia – mody i żywności- w sposób harmonijny. Wnętrze salonów Julia Janus inspirowane są krajobrazem krajów nadbałtyckich oraz stylem skandynawskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami mody damskiej, męskiej oraz produktów dla kuchni i domu na naszej stronie juliajanus.pl.

Jednostki własne

5 sklepów na Litwie (3 w Wilnie, 1 w Kownie, 1 w Kłajpedzie)

Jednostki franczyzowe

2 (Kijów, Ukraina) oraz punkty sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, na Łotwie, w Kazachstanie, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Holandii, a także sklep internetowy. Mamy agentów i salony w Düsseldorfie (Niemcy), Ateny (Grecja) i Szanghaju (Chiny).

Zdjęcie punktu systemu
Julia Janus
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
  • Wsparcie podczas projektowania, aranżacji oraz merchendisingu.
  • Wsparcie w doboże odpowiedniego asortymentu.
  • Profesjonalne szkolenia pracowników przed otwarciem sklepu.
  • Wsparcie poprzez PR & Marketing.
  • Nieprzerwane dostawy produktów.
  • Nieprzerwane wsparcie i konsultacje podczas współpracy.
Podstawowe wymagania sieci
  • ​Dysponowanie lokalem w centrum handlowym lub w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji charakteryzującej się dużym natężeniem ruchu konsumenckiego (powierzchnia od 75 m2).
  • Utrzymanie obowiazującej koncepcji sklepu zgodnej ze wszytskimi grupami produktów (zgodnie z wytycznymi merchandisingowymi).
  • Wymiana asortymentu Julia Janus zgodnie z aktualną kolekcją, dwa razy w roku (wiosna / lato i jesień / zima).
Informacje o franczyzodawcy
uab Julia Janus
Stiklių str. 7, Vilnius 01131, Litwa
+370 616 18707
ruta@juliajanus.com
juliajanus.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rūta Mylė

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.