PharmaShop24

PharmaShop24
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem automatów samoobsługowych włoskiego producenta Pharmashop24 w Polsce, lidera na rynku maszyn vendingowych dla drogerii i farmacji. Tego typu automaty funkcjonują już z ogromnym powodzeniem m.in.: we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Czechach, RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a od niedawna również w Bułgarii, Rumunii, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Na całym świecie zainstalowanych jest ponad 1700 automatów.

Zakupy nigdy nie były prostsze. Z Pharmashop24 masz nieograniczony dostęp do produktów farmaceutycznych i drogeryjnych. Jest to innowacyjne rozwiązanie na rynku polskim a sam pomysł został bardzo dobrze przyjęty przez konsumentów i w bardzo szybkim tempie rozwija się na całym świecie. Główną zaletą automatów samoobsługowych PharmaShop24 jest całodobowa sprzedaż produktów, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku bez konieczności zatrudniania pracownika.

Przykładowe lokalizacje automatów, to miejsca o dużym natężeniu ruchu pieszych, apteki, drogerie, stacje benzynowe, galerie handlowe, czy sklepy spożywcze. Maszyny mają wysokiej jakości wzmocnioną konstrukcję, odporną na uszkodzenia i co bardzo ważne przystosowane są do montażu na zewnątrz. Mogą pomieścić od 60 do 110 różnych produktów, przy jednoczesnym wykorzystaniu maksymalnej powierzchni magazynowej. W automatach Pharmashop24 zastosowano innowacyjny system wydawania produktów. Dodatkowe funkcje, jak zdalny monitoring sprzedaży, alarmowanie o awarii automatu, czy próbie uszkodzenia maszyny, maksymalnie ograniczają koszty obsługi.

Jeżeli szukasz pomysłu na innowacyjny i sprawdzony biznes, którego jeszcze nie ma w Polsce, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowej pracy – skontaktuj się z nami.

Wspieramy naszych partnerów od samego początku współpracy poprzez zapewnienie pomocy przy wyborze lokalizacji, wyboru automatu wraz z opcjami dodatkowymi.

Ponadto dzielimy się dotychczas zdobytym doświadczeniem oraz know how włoskiego lidera sprzedaży automatów.

Jednostki własne

2 (Dąbrówka k. Poznania, ul. Poznańska 31, Luboń k. Poznania, ul. Żabikowska 69)

Zdjęcie punktu systemu
budka Pharmashop24
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • pełne wsparcie i doradztwo ze strony lidera na rynku producentów automatów sprzedających dla aptek i drogerii
 • zapewniamy pomoc w poszukiwaniu i wyborze odpowiedniej lokalizacji
 • opiekę merytoryczną naszego pracownika
 • specjalistyczne szkolenia
 • szybki serwis automatu
 • dostęp do produktów w atrakcyjnych cenach
 • wsparcie marketingowe i promocyjne
 • pomoc w finansowaniu (kredyt, leasing, dotacja)
Przewidywana suma inwestycji
 • Nie pobieramy opłat licencyjnych oraz prowizji od sprzedanych produktów.
 • Min. kwota inwestycji, to ok. 42 tys. zł netto + koszt zatowarowania maszyny.
 • Roczna opłata za zdalny dostęp do systemu automatu (sprzedaż, zatowarowanie, raporty, alarm, serwis), to 1 tys. zł netto
Podstawowe wymagania sieci
 • Nie mamy wymogów formalnych. Wspieramy Partnerów na każdym etapie biznesu. Zależy nam na współpracy z osobami, które posiadają lub planują rozpocząć własną działalność gospodarczą, są ambitne i nastawione na sukces.
 • Bardzo ważne w naszym modelu biznesowym jest wybór lokalizacji automatu PharmaShop24, dlatego rekomendujemy miasta powyżej 5 tys. mieszkańców.
Informacje o franczyzodawcy
PharmaShop24 Polska s.c.
ul. 22 stycznia 10, 88-430 Janowiec Wielkopolski
531 668 990
franczyza@pharmashop24.com.pl
www.pharmashop24.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Natalia Tylisz
tel. 691 778 777

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.