Sawren

Sawren
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Sawren

Firma Sawren powstała w latach 90-tych XXw., ale początki firmy to przede wszystkim tradycja tworzenia przekazywana z pokolenia na pokolenie. Do dnia dzisiejszego w firmie na honorowym miejscu stoi maszyna do szycia, na której babcia właścicielki firmy tworzyła pierwsze projekty. Ta pasja tworzenia zaszczepiona już od dziecka zaowocowała chęcią projektowania i dążenia do perfekcji.

W 1996 roku powstał niewielki park maszynowy, który z upływem lat rozrastał się, tworząc doskonałe miejsce twórczej pracy. Z biegiem lat firma rozwijała się, potrzeba większej przestrzeni zmusiła firmę do przeprowadzki i zatrudnienia nowych ludzi.

Ludzie tworzący wyroby Sawren nieustannie i z wielkim zaangażowaniem szukają innowacyjnych rozwiązań i konstrukcji, zyskując uznanie na rynku międzynarodowym.

Każda kobieta jest indywidualnością, ceniącą komfort i piękno. Mając to na uwadze firma Sawren dokłada wszelkich starań, aby zaoferować swoim klientkom, bieliznę która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań. Stąd też unikatowe wzornictwo, doskonałe kroje i najwyższej jakości materiały.

Oferta firmy

Sawren efektywnie zaspokaja potrzeby Partnerów i Klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kolekcji, które wyróżniają się stylistyką zgodną z aktualnymi światowymi trendami mody, niepowtarzalnym wzornictwem oraz doskonałym wykończeniom, produkowanym na indywidualne potrzeby firmy przez najlepszych europejskich producentów.

Sawren posiada w sprzedaży bogaty wybór bielizny dziennej i nocnej. Każda linia kolekcji posiada do wyboru kilka rodzajów biustonoszy i majteczek, dzięki którym Klienci mogą wybrać z każdej linii pasującą dla siebie konstrukcję. Produkujemy biustonosze typu: push up, push up z obniżonym środkiem (idealny do dużych dekoltów), bardotka, bardotka z obniżonym środkiem, soft, a także biustonosze na duże biusty np.: big soft, semi soft, padded-usztywniany. Wśród bogatej oferty majteczek można wybrać: stringi, mini stringi, g-stringi, figi, figi typu hipster, bokserki, figi wysokie, big figi, stringi typu high, a także pasy do pończoch. Dodatkowym atutem są gorsety, body i kamizelki.     

Niezwykle bogata oferta bielizny nocnej sprawia, że klienci z chęcią wracają do nas po nowe: koszulki, koszule nocne, topy, piżamy, komplety nocne, peniuary i szlafroki. Atutem firmy jest szeroka gama rozmiarów biustonoszy od 60B do 115G, i majteczek które oferujemy od rozmiaru XS do 8XL. W swojej ofercie mamy również torby, torebki i kosmetyczki w niebanalnej formie, pasujące pod konkretne linie kolekcji.

Projektowanie i konstruowanie

Sawren to przede wszystkim dbałość o szczegóły, która objawia się już na początku tworzenia bielizny. Codziennie zespół młodych , zdolnych, wykwalifikowanych projektantów, grafików i technologów szuka oryginalnych rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej wybrednym gustom.

Staranna selekcja ma za cel wybrać te propozycje, które będą nie tylko piękne, ale i komfortowe w noszeniu.

Każda konstrukcja jest testowana na grupie wymagających kobiet. Dzięki temu nasza bielizna zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. Profesjonalny, nowoczesny i skomputeryzowany dział konstrukcyjny ciągle pracuje nad nowymi modelami, które sprostają wszystkim potrzebom Kobiet.

Produkcja i kontrola jakości

Ogromnym atutem firmy Sawren jest profesjonalny zespół produkcyjny. Dzięki doświadczeniu i znajomości specyfiki szycia bielizny produkty Sawren są wykonane z wyjątkową starannością

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który składa się z najnowszej generacji maszyn szwalniczych włoskich i japońskich firm. Regularnie inwestujemy w unowocześnianie metod produkcji, wprowadzając między innymi komputeryzację poszczególnych etapów.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych produktów cała produkcja jest podporządkowana bardzo szczegółowej kontroli jakości. Każdy element, materiał  czy proces podlega ścisłej weryfikacji. Ostateczny produkt jest sprawdzany przez dwa niezależne od siebie zespoły kontroli jakości.

SAWREN zaopatruje się u najlepszych europejskich producentów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty , gwarantujące ciału bezpieczeństwo i komfort w zetknięciu z materiałami.

Sprzedaż i serwis

Naszym głównym celem jest spełnienie oczekiwań Klientek względem bielizny damskiej. Szeroka gama rozmiarów i wprowadzanie nowych konstrukcji podyktowana potrzebami kobiet sprawia, ze nasza bielizna zrzesza coraz więcej zwolenniczek marki.

Z najwyższą starannością współpracujemy z Klientami biznesowymi. Wsparciem sprzedaży są materiały informacyjne i promocyjno-reklamowe, w które zaopatrujemy Partnerów handlowych. Oprawa graficzna, która towarzyszy marce została starannie wykreowana, co dodatkowo wpływa na jej rozpoznawalność i wzrost sprzedaży produktów.

http://www.gigis.pl

Zdjęcie punktu systemu
salon z bielizną Sawren
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Sawren nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do sieci. Od franczyzobiorcy oczekuje zaaranżowania lokalu zgodnie z projektem i standardami obowiązującymi w sieci. W zamian oferuje możliwość prowadzenia handlu pod szyldem Sawren, pełne know-how oraz depozytowy system zaopatrzenia sklepu niewymagający angażowania swoich środków w towar.

Przewidywana suma inwestycji
  • Koszt adaptacji salonu zależy od stanu lokalu i zakresu koniecznych zmian;
  • Koszt inwestycji związany z aranżacją salonu .to 700/800 zł netto/m2 (meble oraz elementy dekoracyjne)
Podstawowe wymagania sieci

Firma zainteresowania jest uruchamianiem salonów w wybranych miastach, powyżej 20 tys. mieszkańców.

  • Lokal o powierzchni od 50-70 m2 (w zależności od potencjału handlowego danego miasta).
  • Atrakcyjna lokalizacja (punkt o najlepszym potencjale handlowym w danym mieście).
  • Gotowość do adaptacji lokalu zgodnie z wymogami sieci.
  • Odpowiednie zaplecze finansowe pozwalające pokryć koszty inwestycji początkowej.
  • Profesjonalizm i przygotowanie merytoryczne potrzebne do prowadzenia sklepu, doświadczenie w branży jest mile widziane, aczkolwiek nie jest niezbędne.
Informacje o franczyzodawcy
Sawren
ul. Antoniuk Fabryczny 13,15-762 Białystok
600 378 555
(85) 662 88 17
kamilsaw@wp.pl
www.sawren.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kamil Sawicki

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.