Stava - niezawodne dowozy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza Stava to pierwsza w Europie franczyza w branży gastro-kurierskiej.

Nasze oddziały oferują restauracjom usługę transportu posiłków do klientów, dzięki czemu restauracje nie muszą zatrudniać własnych kurierów, mają niższe koszty oraz szybsze czasy dostaw.

W odróżnieniu do większości ofert franczyzowych, otwarcie oddziału Stava to niepowtarzalna okazja do:

 • Wejścia na rynek jako pierwszy, z nową usługą – praktycznie bez konkurencji. W większości miast nie ma wciąż żadnej firmy gastro-kurierskiej lub działają na bardzo małą skalę ze względu na wysokie koszty.
 • Wejścia na duży rynek – potencjalnym klientem jest praktycznie każda restauracja, bar oraz kawiarnia w mieście,
 • Skorzystania z zalet ciągle rosnącego rynku – rynek dowozów posiłków w Polsce warty jest 1,5 mld zł i rośnie w tempie 10% rocznie,
 • Zajęcia pozycji lidera w swoim mieście.
 • Możliwość stopniowego inwestowania kapitału zaczynając od niewielkich kwot.

Chociaż nasza usługa jest nowa, a konkurencja prawie nie istnieje, franczyzobiorca otrzymuje od nas w 100% gotowy i sprawdzony model. Doświadczenie zdobywamy od 2014 roku w kilku miastach o różnej wielkości i populacji.

W tym okresie opracowaliśmy unikalne narzędzia informatyczne optymalizujące i automatyzujące rozdzielanie zleceń kurierom oraz system sprzedaży i zarządzania oddziałem. Dzięki nim oddział może być rentowny prawie od samego początku, a nasi franczyzobiorcy mają przewagę nad potencjalną konkurencją, polegającą na znacznie wyższej efektywności operacyjnej, która przekłada się na koszty niższe nawet o 50%.

JEDNOSTKI WŁASNE

1 oddział własny

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

9

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Unikalny system informatyczny, bez którego nie da się efektywnie prowadzić oddziału kurierskiego. System automatycznie kieruje kurierami oraz wspomaga takie zadania jak m.in. nadzór nad wyposażeniem, rekrutację, układanie grafików – co przekłada się na ogromną oszczędność czasu i kosztów związanych z zarządzaniem i administracją oddziałem,
 • Szkolenia wstępne – teoretyczne i praktyczne w jednym z naszych oddziałów. W sumie miesiąc szkoleń, podczas których od A do Z nauczymy Cię wszystkich aspektów związanych z prowadzeniem oddziału,
 • Możliwość skorzystania z usług naszego biura obsługi klienta, dzięki czemu nie musisz odbierać telefonów w bieżących sprawach związanych z pojedynczymi dostawami.
 • Wsparcie w zakresie prawidłowej wyceny usług,
 • Wsparcie w zakresie optymalnego układania grafików kurierów,
 • Wsparcie w doborze wyposażenia,
 • Bieżące szkolenia podnoszące kwalifikacje franczyzobiorcy i personelu,
 • Wyłączność na dane miasto.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Początkowa kwota inwestycji wymagana do uruchomienia działalności to 50 tys. zł (obejmuje m.in.: 3 pojazdy, wyposażenie kurierów i biura, opłatę wstępną).

Ponieważ rozwój oddziału wymaga kupowania kolejnych pojazdów i wyposażenia, wymagany kapitał wynosi od 75 tys.  zł do 400 tys. zł w zależności od wielkości miejscowości.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Osobiste zaangażowanie właściciela w rozwój i prowadzenie oddziału,
 • Miasto powyżej 50 tys. mieszkańców.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Stava Sp. z o.o.

ul. Kowalska 1, 45-588 Opole

508 205 932

franczyza@stava.pl

franczyza.stava.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Paweł Aksamit

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Stava - niezawodne dowozy.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.