Max & Co.

Max & Co.
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

OWL International to wyłączny agent ekskluzywnych marek włoskich należących do holdingu Max Mara Fashion Group. O ugruntowanej pozycji na rynku i renomie OWL jako agenta świadczy fakt, iż działa na polskim rynku od końca lat 90. XX wieku. W swojej ofercie posiada systemy franczyzowe takich marek jak:  Max Mara, Marella, Pennyblack, Persona by Marina Rinaldi, iBlues, Weekend Max Mara, czy Max&Co.

Kompetentny zespół doradców biznesowych i pasjonatów mody przez duże „M” ma na uwadze w szczególności dobre interesy swoich Partnerów, realizując tym samym filozofię firmy i stanowiąc jej solidny trzon.

Historia tej włoskiej marki narodziła się w 1986 r.  Max&Co. powstała jako jeden z projektów Max Mara Fashion Group skierowany do młodych, świadomych mody  kobiet, które wysoko cenią swój własny, unikalny styl.  Ubrania i akcesoria w ofercie tej marki mogą być zestawiane ze sobą bez żadnych ograniczeń co sprawia, że zawsze podkreślają osobowość kobiety.  Max&Co. eksperymentuje z krojami, materiałami i kolorami, a metka Made in Italy gwarantuje jakość i dobry styl

Obecnie marka posiada salony ponad 450 salonów na świecie, m.in. w Albanii, Wietnamie, Portugalii oraz 3 salony w Polsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy dopracowany system franczyzowy polegający na prowadzeniu działalności gospodarczej w myśl obowiązujących w Polsce przepisów prawa, przy jednoczesnym wykorzystaniu standardów odwzorowywanych przez współpracujące podmioty gospodarcze, działające pod wspólną nazwą handlową „Max&Co.”, oraz pod wspólnym oznaczeniem graficznym.

Franczyza Max&Co. jest konceptem sprzedaży opartym na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy indywidualnym przedsiębiorcą, prawnie i finansowo niezależnym - zwanym Franczyzobiorcą, a marką Max&Co. Kluczem tego systemu jest prowadzenie działalności zgodnie z koncepcją oraz ściśle wg wyznaczonego standardu, określonego przez markę w Pakiecie Franczyzowym.

Zdjęcie punktu systemu
witryna sklepu Max & Co.
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 1. pełny asortyment towarowy;
 2. brak opłat wstępnych i licencyjnych, nie pobieramy prowizji;
 3. know-how niezbędne do prowadzenia salonu odzieżowego;
 4. pomoc i doradztwo przy wyborze kolekcji, lokalizacji, negocjacjach warunków najmu oraz przy rekrutacji personelu;
 5. gotowy projekt salonu;
 6. wsparcie Brand Managerów, Visual Merchandiserów, IT, ;
 7. bezpłatne i regularne szkolenia z zakresu obsługi Klienta, sprzedaży oraz VM;
 8. własnościowy system zatowarowania
 9. stałe zaplecze produktowe i efektywna rotacja towaru;
 10. brak opłat spedycyjnych;
 11. profesjonalne i kompleksowe wsparcie marketingowe;
Podstawowe wymagania sieci
 • wybrane miasta powyżej 200 tys. mieszkańców
 • galerie handlowe o odpowiadającym profilu bądź handlowe centra miast
 • lokal o powierzchni 80 – 120 m2
 • otoczenie, sąsiedztwo salonów wyżej pozycjonowanych marek

 

Dla Partnerów zainteresowanych sprzedażą kolekcji Max&Co. w mniejszych miastach przygotowaliśmy stosowną ofertę współpracy w formie multibrandu Made in M lub autorskiego butiku multimarkowego. 

Informacje o franczyzodawcy
Owl International Sp. z o.o.
Ul. Połczyńska 104 01 – 302 Warszawa
603 316 818
m.krysinska@owl.com.pl
www.owl.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Monika Krysińska Brand Manager

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.