Bodypak

Bodypak
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Atrakcyjny system franczyzy sieciowej dla stacjonarnych sklepów detalicznych (nowo powstających i już prowadzących działalność), prowadzących sprzedaż na rynku odżywek i suplementów pod szyldem Bodypak. 

Nasza franczyza gwarantuje dostęp do asortymentu najlepszych producentów w bezkonkurencyjnych cenach. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w pozycjonowaniu punktu względem konkurencji - zarówno lokalnie, jak i w przestrzeni internetowej. Sklep franczyzowy BODYPAK to idealny pomysł na własny, odżywkowy biznes pod szyldem najszybciej rozwijającego się producenta i dystrybutora na polskim rynku.

Zapraszamy do współpracy dynamicznych przedsiębiorców z własną działalnością, noszących się z zamiarem otwarcia nowego punktu sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski i za granicą, a także właścicieli sklepów detalicznych chcących uatrakcyjnić swój biznes przechodząc pod skrzydła naszego systemu franczyzowego.

Jednostki własne

2 sklepy - Chrzanów, Jaworzno

Jednostki franczyzowe

4 sklepy - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Bydgoszcz, Oświęcim

Zdjęcie punktu systemu
witryna sklepu Bodypak
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
  1. Branding punktu sprzedaży (opracowanie i umieszczenie materiałów graficznych na sklepie franczyzobiorcy), zgodny z layoutem całej sieci Bodypak.
  2. Wsparcie w otwarciu punktu sprzedaży: doradztwo w doborze asortymentu, przeszkolenie personelu,
  3. Preferencyjne warunki zakupowe, dużo atrakcyjniejsze niż dla partnerów nie objętych franczyzą: wyższe rabaty, ekskluzywne produkty,
  4. Pomoc franczyzodawcy w pozycjonowaniu punktu sprzedaży w internecie oraz social mediach,
  5. Comiesięczny system wsparcia produktowego (materiały POS dla klientów sklepu), organizacja cyklicznych akcji promocyjnych w punkcie franczyzobiorcy.
Przewidywana suma inwestycji
  1. Od 30 tys. zł dla nowo powstającego sklepu w ciągu pierwszych 3 miesięcy,
  2. Dla sklepu już funkcjonującego: od 15 do 30 tys. zł w ciągu pierwszych trzech miesięcy, w zależności od posiadanych stanów magazynowych.
Podstawowe wymagania sieci
  1. Własna działalność gospodarcza, z wpisanym PKD obejmującym przedmiot wykonywanej działalności zgodny z systemem franczyzy Bodypak,
  2. Posiadanie własnego lub wynajętego lokalu, spełniającego wymogi prawne i sanitarne do działalności zgodnej z przedmiotem franczyzy, a także wcześniej zaakceptowanego przez przedstawiciela franczyzodawcy.
Informacje o franczyzodawcy
Bodypak Tomasz Kopeć
ul. Partyzantów 11D, 32-500 Chrzanów
575 000 728
patryk.sikora@bodypak.pl
www.bodypak.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Patryk Sikora

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.