Nest Bank

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM
OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO
Informacje o systemie partnerskim
Nest Bank to bezpieczna bankowość dla rodzin i małych firm. Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę bezpłatnych produktów, całodobowy dostęp do usług poprzez Bankowość Internetową i mobilną, a także przytulne placówki, urządzone w sposób, który sprzyja spokojnej rozmowie i planowaniu finansów z konsultantem.
Całą resztę chcemy powierzyć Wam – Franczyzobiorcom. Jeżeli cenicie jasne zasady współpracy i poczucie bezpieczeństwa, Nest Bank jest dla Was odpowiednim partnerem. Naszym celem jest, abyście razem z nami rozwinęli skrzydła.
Sieć Partnerska Nest Banku, jest młodą siecią, która wystartowała w lipcu 2016 r., uruchamiając jednego dnia 15 placówek partnerskich. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się franczyz bankowych, uruchamiając średnio 10 Placówek miesięcznie. Placówki partnerskie Nest Banku obecne są już w 85 miastach Polski.
Nasze największe atuty:
- oferta produktowa skierowana do rodzin i mikroprzedsiębiorstw wyróżniająca się na tle konkurencji
- jasny i atrakcyjny system prowizyjny
- brak zakazu konkurencji - partnerzy Nest Banku mogą prowadzić inne franczyzy finansowe
- pełny proces mobilny
- najszybszy proces uruchomienia placówki – około 3-4 tyg.
- możliwość uruchomienia placówek na terenie całego kraju
- możliwość sprzedaży w placówce produktów nie będących w ofercie banku (np. ubezpieczeń, leasingu)
- negocjowana opłata wstępna
- profesjonalne szkolenia i wsparcie marketingowe
- nieszablonowa wizualizacja.
JEDNOSTKI WŁASNE
57
JEDNOSTKI FRANCZYZOWE
175
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY
WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY
- szkolenia wstępne, produktowe oraz stały dostęp do platformy e-learningowiej;
- refundacja kosztów na lokalne działania marketingowe, zarządzane centralnie – budżet marketingowy;
- wsparcie menadżera regionu;
- instytucja Rady Partnerów, której rolą jest rekomendowanie i konsultowanie standardów współpracy;
- bardzo atrakcyjne i wyróżniające na tle konkurencji, sprzedażowe programy motywacyjne dla Partnerów i ich pracowników.
PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI
około 1300 zł/m2.
PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI
- prowadzenie działalności gospodarczej (lub gotowość jej założenia);
- dysponowanie lokalem (własnym lub wynajmowanym) o powierzchni minimum 35 m2 (sala sprzedażowa minimum 30 m2 + zaplecze);
- posiadanie doświadczenia w prowadzeniu biznesu (doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych jest dodatkowym atutem);
- predyspozycje do zarządzania personelem;
- posiadanie umiejętności kierowniczych;
- umiejętności budowania relacji z klientami;
- posiadanie zaplecza finansowego umożliwiającego sprawne funkcjonowanie placówki przez początkowe miesiące po jej otwarciu.
INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
Osoba do kontaktu dla kandydatow
Grzegorz Karmowski + 48 508 410 054
grzegorz.karmowski@nestbank.pl
Marcin Koralewski + 48 693 972 103
Agnieszka Tandecka + 48 572 335 484
agnieszka.tandecka@nestbank.pl
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Na zdziesiątkowanym rynku bankowej franczyzy rozpycha się Nest Bank. W niespełna dwa lata zbudował sieć 165 placówek partnerskich. I nie zamierza na tym poprzestać.
W perspektywie kilku najbliższych lat mocno skupimy się na dalszym rozwoju naszej sieci – mówi Bartosz Chytła, pierwszy wiceprezes zarządu, dyrektor ds. handlowych Nest Banku.
W Gdańsku ruszyła 150. placówka partnerska Nest Banku. Bank potrzebował półtora roku, żeby zbudować taką sieć.
– Warto wiązać się z franczyzodawcą, który nie boi się innowacji – mówią Bartłomiej Przeździk i Piotr Kieczeń, partnerzy Nest Banku.
15. Targi Franczyza za nami. Po nich czas na katowickie targi Pomysł na firmę. Ich kolejna edycja już wiosną.

Aureus Leasing Partner znalazł sposób, by wyróżnić się wśród franczyzodawców leasingowych. Dzięki niemu partnerzy ograniczą wydatki na start.
Marcin Szyca od kilkunastu lat jest franczyzobiorcą Eurobanku, a od kilku lat rozwija klinikę neurorehabilitacji. W każdym ze swoich biznesów stara się dostrzec człowieka.
Co zrobić, żeby otworzyć placówkę licencyjną BZ WBK? Oczywiście, najpierw trzeba znaleźć odpowiedni lokal. To zadanie należy do partnera, ale może on liczyć na pomoc centrali.
Franczyzodawca chce w 2018 roku uruchomić 25 punktów. Pierwszy biorca licencji już ruszył, a umowę współpracy podpisało 12 kolejnych.
Grupa Idea Bank ma jasny cel: chce wyeliminować papierowe faktury z życia gospodarczego w Polsce. I wie, jak go osiągnąć.

Domu Finansowy QS przygotowuje otwarcia 40 placówek. Czy ilość nie zaszkodzi jakości?
W 2018 roku BZ WBK zamierza uruchomić ok. 20 placówek partnerskich. Zostaną otwarte w miejscu dotychczasowych oddziałów banku.
Właściciel marki Kantorr.pl startuje z franczyzą. Pierwsze franczyzowe placówki mają zostać otwarte najpóźniej w marcu.
Krystian Fiałkowski wycisnął biznesowego „maksa” ze swojego 60-metrowego lokalu w Grudziądzu. Pomogła mu w tym franczyza.
Znamy efekty pilotażowego programu franczyzy Raiffeisen Polbank. Placówki na licencji są, ale kto je otwiera?
WŁASNY BIZNES FRANCHISING

Jak zarabiać na wynajmie?
Krok po kroku opisujemy, jak zarabiać na wynajmie mieszkań i lokali. Sprawdzamy, czy opłaca się mieć niszowy e-sklep. Radzimy, jak rozwinąć sieć franczyzową za granicą.
Jarosław Szanajca, założyciel Dom Development opowiada, jak zbudował firmę gigant od zera. Zdradzamy kim jest właściciel sklepów Dino i dlaczego prowadzi interesy bez rozgłosu.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.