Paysera

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

"Paysera" to międzynarodowy transfer pieniędzy, wymiana walut i przetwarzania płatności elektronicznych. Firma działa z powodzeniem od 2004 roku. "Paysera" łączy technologie i płatności, tworząc proste, szybkie, opłacalne i niezawodne rozwiązania e-płatności dla wszystkich klientów, wszędzie i zawsze.

Aby zapewnić wygodne usługi płatnicze po przystępnych cenach, staramy się budować świat, w którym płatności elektroniczne nie mają granic, są proste, szybkie i dostępne każdemu, wszędzie i o każdej chwili.

Obecnie "Paysera" ma zespół ponad 100 pracowników, poświęcony rozwojowi i wsparciem produktów. Współpracujemy z ponad 50 bankami w Unii Europejskiej i obsługujemy setki tysięcy klientów na całym świecie.

W 2012 r. "Paysera" otrzymała europejskie licencje na pieniądz elektroniczny i rozpoczęła międzynarodowy rozwój. W 2016 r. założyliśmy centralę w Anglii do rozwoju działalności franczyzowej. Obecnie poszukujemy partnerów w większości krajów Unii Europejskich do przyłączenia się do szybko rozwijającej się sieci franczyzowej.

W 2016 r. e-commerce osiągnęł już udział w wysokości 8,7% w handlu detalicznym na całym świecie. Na najbliższe lata spodziewany jest roczny wzrost o 20%. Jednocześnie, od wielu lat, łączna wartość transakcji bezgotówkowych wzrosła średnio w zadziwiającym tempie 42%. Wszystko to powoduje, że wykorzystanie metod płatności elektronicznych, które obsługują ok. 92% rynku e-commerce, również będzie szybko wzrastać.

Możesz wykorzystać potencjał tego dynamicznie rozwijającego się rynku e-płatności, łącząc się z siecią franczyzową "Paysera" i uruchamiając własną firmę płatniczą.

JEDNOSTKI WŁASNE

Własna jednoska pilotażowa na Litwie

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Franczyzobiorcy działający w 3 krajach (Bułgaria, Łotwa, Słowenia)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wraz z franczyzą  "Paysera" otrzymasz wszystkie niezbędne składniki do rozpoczęcia i prowadzenia udanego biznesu w zakresie międzynarodowych trasferów pieniężnych w Polsce.

Zostając franczyzobiorcą natychmiast otrzymasz dostęp do transgranicznych przelewów online, platformy przetwarzania płatności i własnych systemów biznesowych opracowanych przez Payserę. Zapewniamy niezbędną integrację systemu i dostosowanie usług, dostęp do międzynarodowej infrastruktury banków i innych partnerów, niezbędne szkolenia i wsparcie, a także materiały marketingowe i sprzedażowe.

Później, w trakcie rozwoju działalności, nadal będziemy Cię wspierać, dostarczając aktualizacje oprogramowania i ulepszenia, pomagając w wprowadzaniu nowych usług i produktów, dostarczając wsparcie informatyczne i marketingowe. Otrzymasz dostęp do kompleksowych systemów zarządzania firmą, stale doskonalonych i aktualizowanego "know-how", a także wsparcia ad-hoc w kwestiach zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu i zarządzania finansami.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Szacowana wielkość inwestycji wstepnej wynosi 800 tys. zł. W tej kwocie zawarte są m.in.:

  • Wstępna opłata franczyzowa;
  • Stworzenie infrastruktury biznsowej i wstępne inwestycje;
  • Środki na pokrycie kosztów operacyjnych przez pierwszy rok działalności.

Poza tym franczyzobiorca musi spełnić wszystkie wymagania KNF w celu uzyskania licencji na elektroniczne transfery pieniężne.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Oferujemy naszym franczyzobiorcom kompleksowe i zintegrowane wsparcie, jednak ważne jest, aby kandydaci spełniały określone wymagania i warunki wstępne, aby móc osiągnąć sukces w biznesie w zakresie e-płatności.

Idealny franczyzobiorca “Paysery” powinien mieć:

  • doświadczenie w zarządzaniu firmą;
  • dobrą opinię i przejrzystą przeszłość (reputację);
  • możliwości inwestycyjne umożliwiające start oraz finansowanie biznesu do czasu osiągnięcia punktu przełamania;
  • gotowość do wdrożenia na polskim rynku płatności innowacyjnych i opłacalnych rozwiązań.

Najlepiej, aby franczyzobiorca również posiadał:

  • doświadczenie w bankowości lub finansach;
  • dobre kontakty biznesowe w Polsce.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

“Paysera” LTD

+370 665 21002

franchise@paysera.com

www.paysera.com

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Liudas Kanapienis (prosimy o kontakt w języku angielskim)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Paysera.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.