Sztuka Maka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sztuka Maka jest częścią segmentu restauracyjnego Sushi, z tym że wydanym w najnowszej formie, nie dlatego że jest inne niż prawdziwe Sushi, tylko dlatego że podawane jest do ręki w rolce! Pomysł na taki sposób podania narodził się w Australii, gdzie rolki zdominowały rynek Sushi i teraz zyskują coraz większą popularność na całym świecie.

Rolki Sushi oraz przekąski onigiri przygotowywane są każdego dnia przez starannie dobranych partnerów sieci. To my dbamy o jakość produktów, o ich estetyczne przyrządzanie, świeżość oraz o dostawę do Twojej restauracji. W menu restauracji znajdują się także azjatyckie pierogi mandu oraz świeżo robione soki i koktajle.  

Największą grupą klientów Sztuka Maka są młodzi ludzie, którzy szukają zdrowych i smacznych dań w korzystnej cenie! Nie tracąc czasu na przygotowanie dania, łapią do ręki gotowe rolki Sushi, które czekają w naszych punktach restauracyjnych!

Sieć dociera do zainteresowanego grona poprzez współpracę z wieloma znanymi i wpływowymi na młode społeczeństwo twórcami YouTube.
Koncept nie wymaga od Franczyzobiorców znajomości w zakresie prowadzenia gastronomii, posiadania zaplecza kuchennego czy zatrudniania kucharzy. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1 – Warszawa, Grochowska 304

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Rozpoczynając z nami współpracę możesz liczyć na nasze wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia własnej restauracji. Doradzimy jaki lokal wybrać oraz pomożemy dobrać odpowiednią lokalizację. Stworzymy projekt aranżacji i wyposażenia lokalu. Przekażemy podręcznik operacyjny oraz dobrze stworzony model biznesowy. Zapewnimy praktyczne szkolenia dla właściciela i menadżera restauracji. Zapewnimy pełną logistykę oraz dostawy gotowych świeżych produktów. Wspólnie otworzymy dobrze prosperującą restaurację i wspólnie osiągniemy!


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna wysokość inwestycji wynosi 41,5 tys. zł, wysokość kosztów inwestycyjnych jest zależna od lokalizacji oraz wielkości powierzchni.

Jednorazowa opłata wstępna, obejmująca licencję, szkolenia oraz wsparcie to: 9,5 tysiąca złotych. Oferujemy możliwość zwolnienia z opłaty licencyjnej dla partnerów, którzy podpiszą umowę do dnia 31 października 2017. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Lokal własny lub dzierżawiony o powierzchni ok. 20-50 m2.
  • Dopuszczalna jest wyspa w centrach handlowych,
  • Miasto - powyżej 100 tys. mieszkańców.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sztuka Maka Sp. z o.o.

ul. Grochowska 304/67, Warszawa

793 717 077

kontakt@sztukamaka.pl

www.sztukamaka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Przemysław Decyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sztuka Maka.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
WYŚLIJ

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.